pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 18 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2077

Edukacyjne podchody w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj

W czwartek, 11 czerwca, po raz pierwszy, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół w Miedźnej zorganizował matematyczno- angielskie podchody.

Leśne podchody matematyczno-angielskie - 11.06.2015


Do udziału zostały zaproszone dwie klasy: piąta i szósta. W zabawie uczestniczyło 7 trzyosobowych drużyn. Uczniowie zmierzyli się z różnymi zadaniami, zagadkami matematycznymi i angielskimi. Dla utrudnienia, aby je rozwiązać, musieli kluczyć między 8 punktami kontrolnymi, rozrzuconymi na ścieżce edukacyjnej. Dojście do tych punktów było zaszyfrowane. Uczestnicy doskonale poradzili sobie z wszystkimi szyframi (A było tego trochę: Alfabet Morse'a, Gaderypoluki itd.). W czasie zabawy wszyscy uczestnicy wykazali się doskonałą sprawnością fizyczną i pomysłowością. Po zmaganiach przyszedł czas na wspólne lody.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego dziękują uczennicom Gimnazjum w Miedźnej: Martynie Rygielskiej, Monice Sośnie, Katarzynie Chwiędacz, Natalii Anteckiej, Paulinie Janosz za pomoc w organizacji zabawy.

ZS Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj