Wybory samorządowe 2024

Daria Bazgier

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Daria Bazgier

Kandydatka do Rady Miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 4
Pozycja nr 7

Moje priorytety:

  • działania związane z edukacją i realizacją potrzeb placówek oświatowych w sołectwach
  • rozbudowa zaplecza sportowego
  • promocja zdrowego i aktywnego trybu życia
  • integracja mieszkańców oraz wspólnych działań na rzecz naszej społeczności
  • działania na rzecz wsparcia i rozwoju kobiet
  • reagowanie na bieżące potrzeby mieszkańców

Nazywam się Daria Bazgier, mam 39 lat. Pochodzę z Pszczyny, a od 12 lat jestem dumną mieszkanką Wisły Małej. Tutaj mam swój dom, rodzinę, jestem mamą trójki wspaniałych dzieci i z tą - bardzo bliską mojemu sercu - miejscowością wiążę swoją przyszłość.

Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Informatyki i Zarządzania. Na co dzień prowadzę z narzeczonym gospodarstwo rolne, gdzie Adam Mikołajec w 2023 roku został wyróżniony tytułem “Rolnik Gminy Pszczyna 2023” .  Ponadto wykonuję zawód grafika komputerowego.

W ubiegłym roku miałam wielką przyjemność wspólnie z Piotrem Mertensem - jako starostowie - współorganizować gminne dożynki gdzie poza reprezentowaniem mieszkańców zajęłam się oprawą graficzną tych obchodów wykonując projekty zaproszeń, plakatów, banerów oraz etykiet. Wykonałam też ściankę (FOTOszopa) do wykonywania pamiątkowych zdjęć.

Swoje  umiejętności z wielką satysfakcją wykorzystałam w pracy na rzecz mojej Małej Ojczyzny. Z okazji 800-lecia Wisły Małej powierzono mi odtworzenie herbów sołectwa. Wykonałam również logo dożynek oraz Wisły Małej na jubileuszowe obchody a także wykonałam logotyp dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Wisły Małej oraz odświeżyłam logotyp klubu sportowego LKS Wisła Mała oraz SP13 w Wiśle Małej.

W Radzie Miejskiej chciałabym skupić się przede wszystkim na działaniach związanych z edukacją i realizacją potrzeb placówek oświatowych w sołectwach, rozbudowie zaplecza sportowego, a także promocji zdrowego i aktywnego trybu życia. Zależy mi na promowaniu integracji mieszkańców oraz wspólnych działań na rzecz naszej społeczności ale co istotne chciałabym skupić się na działaniach na rzecz wsparcia i rozwoju kobiet. W realizacji swoich założeń kierować się będę zasadą działań  polegających na reagowaniu na bieżące potrzeby mieszkańców. Wykorzystam też swoje umiejętności i doświadczenie z zakresu nowoczesnych technologii do wsparcia mieszkańców.

Otrzymanie mandatu radnej otworzy przede mną szersze możliwości działania i podejmowania inicjatyw na rzecz naszej społeczności. Świeże spojrzenie i nowe pomysły pozwolą wprowadzić pozytywne zmiany. 

Zachęcam do udzielenia mi swojego zaufania i wsparcia oraz proszę o Państwa głos.

Zapraszam do kontaktu Facebook Daria Bazgier

Wyświetleń: 2446