Wybory samorządowe 2024

Kandydaci na Burmistrza Pszczyny

Kandydaci do Rady Miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 1

osiedla: Powstańców Śląskich, Piłsudskiego, Daszyńskiego, Podstarzyniec, Polne Domy, Stara Wieś

LISTA NR 1: KW Prawo i Sprawiedliwość

Tadeusz Bałuch

Pozycja nr 1

Tadeusz
Bałuch

KW Prawo i Sprawiedliwość

Henryk Kopiec

Pozycja nr 2

Henryk
Kopiec

KW Prawo i Sprawiedliwość

Gabriela Fabian

Pozycja nr 3

Gabriela
Fabian

KW Prawo i Sprawiedliwość

Józef Grzechnik

Pozycja nr 4

Józef
Grzechnik

KW Prawo i Sprawiedliwość

Leokadia Bachul

Pozycja nr 5

Leokadia
Bachul

KW Prawo i Sprawiedliwość

Elżbieta Stalmach

Pozycja nr 6

Elżbieta
Stalmach

KW Prawo i Sprawiedliwość

Szymon Chrószcz

Pozycja nr 7

Szymon
Chrószcz

KW Prawo i Sprawiedliwość

LISTA NR 3: KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Dominika Grund

Pozycja nr 1

Dominika
Grund

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 2

Dominika
Kraus

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 3

Beata
Wieczorek

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 4

Rafał
Szczotka

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 5

Mateusz
Małek

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

LISTA NR 23: KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Iwona Janyga

Pozycja nr 1

Iwona
Janyga

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Renata Furczyk-Tendera

Pozycja nr 2

Renata
Furczyk-Tendera

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Joanna Gaża

Pozycja nr 3

Joanna
Gaża

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Pozycja nr 4

Henryk
Janyga

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Jan Miczek

Pozycja nr 5

Jan
Miczek

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

LISTA NR 24: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Maria Szostak

Pozycja nr 1

Maria
Szostak

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Marcelina Leki

Pozycja nr 2

Marcelina
Leki

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Marek Chrapkiewicz

Pozycja nr 3

Marek
Chrapkiewicz

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Piotr Kloc

Pozycja nr 4

Piotr
Kloc

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Monika Kołosowska

Pozycja nr 5

Monika
Kołosowska

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Agnieszka Stebel

Pozycja nr 6

Agnieszka
Stebel

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Natan Skrobol

Pozycja nr 7

Natan
Skrobol

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

LISTA NR 25: KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Damian Kubis

Pozycja nr 1

Damian
Kubis

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Zbigniew Urbanek

Pozycja nr 2

Zbigniew
Urbanek

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Izabela Szczotok

Pozycja nr 3

Izabela
Szczotok

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Paweł Mazurczyk

Pozycja nr 4

Paweł
Mazurczyk

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Grażyna Stanieczek

Pozycja nr 5

Grażyna
Stanieczek

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Renata Błaut

Pozycja nr 6

Renata
Błaut

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Dariusz Zuber

Pozycja nr 7

Dariusz
Zuber

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

LISTA NR 26: KWW Ziemia Pszczyńska

Marek Dutkowski

Pozycja nr 1

Marek
Dutkowski

KWW Ziemia Pszczyńska

Maciej Stieber

Pozycja nr 2

Maciej
Stieber

KWW Ziemia Pszczyńska

Bernadeta Sojka-Jany

Pozycja nr 3

Bernadeta
Sojka-Jany

KWW Ziemia Pszczyńska

Michael Piesiur

Pozycja nr 4

Michael
Piesiur

KWW Ziemia Pszczyńska

Ireneusz Spyra

Pozycja nr 5

Ireneusz
Spyra

KWW Ziemia Pszczyńska

Ewa Chwedyna

Pozycja nr 6

Ewa
Chwedyna

KWW Ziemia Pszczyńska

Teresa Wolska

Pozycja nr 7

Teresa
Wolska

KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 2

osiedla: Śródmieście, Siedlice, Kolonia Jasna, Piastów, Kępa, Stare Miasto

LISTA NR 1: KW Prawo i Sprawiedliwość

Katarzyna Raszka

Pozycja nr 1

Katarzyna
Raszka

KW Prawo i Sprawiedliwość

Marek Szklorz

Pozycja nr 2

Marek
Szklorz

KW Prawo i Sprawiedliwość

Danuta Kalinowska

Pozycja nr 3

Danuta
Kalinowska

KW Prawo i Sprawiedliwość

Zygmunt Myga

Pozycja nr 4

Zygmunt
Myga

KW Prawo i Sprawiedliwość

Józef Lekki

Pozycja nr 5

Józef
Lekki

KW Prawo i Sprawiedliwość

Aleksander Worek

Pozycja nr 6

Aleksander
Worek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Joanna Skaźnik

Pozycja nr 7

Joanna
Skaźnik

KW Prawo i Sprawiedliwość

LISTA NR 3: KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 1

Aleksandra
Magiera

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Ewa Dziubińska

Pozycja nr 2

Ewa
Dziubińska

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Tomasz Żur

Pozycja nr 3

Tomasz
Żur

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 4

Joanna
Rozmus

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 5

Damian
Lazar

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 6

Rafał
Kochan

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

LISTA NR 23: KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Marianna Kurczab

Pozycja nr 1

Marianna
Kurczab

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Pozycja nr 2

Przemysław
Siwula

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Pozycja nr 3

Barbara
Antolak

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Pozycja nr 4

Leszek
Antolak

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Pozycja nr 5

Mirosława
Świątkowska

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

LISTA NR 24: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Kamil Widłok

Pozycja nr 1

Kamil
Widłok

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Marcin Leśniewski

Pozycja nr 2

Marcin
Leśniewski

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Barbara Szmajduch

Pozycja nr 3

Barbara
Szmajduch

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Danuta Paszko

Pozycja nr 4

Danuta
Paszko

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Janusz Chudy

Pozycja nr 5

Janusz
Chudy

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Marta Mejsak

Pozycja nr 6

Marta
Mejsak

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Monika Rąba

Pozycja nr 7

Monika
Rąba

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

LISTA NR 26: KWW Ziemia Pszczyńska

Arkadiusz Gardiasz

Pozycja nr 1

Arkadiusz
Gardiasz

KWW Ziemia Pszczyńska

Grzegorz Kuczera

Pozycja nr 2

Grzegorz
Kuczera

KWW Ziemia Pszczyńska

Jacek Granda

Pozycja nr 3

Jacek
Granda

KWW Ziemia Pszczyńska

Elżbieta Jasińska

Pozycja nr 4

Elżbieta
Jasińska

KWW Ziemia Pszczyńska

Joanna Łękawska-Boroń

Pozycja nr 5

Joanna
Łękawska-Boroń

KWW Ziemia Pszczyńska

Katarzyna Szczotka

Pozycja nr 6

Katarzyna
Szczotka

KWW Ziemia Pszczyńska

Szymon Tomczykiewicz

Pozycja nr 7

Szymon
Tomczykiewicz

KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 3

Jankowice, Studzienice, Czarków, Piasek, Ćwiklice, Rudołtowice

LISTA NR 1: KW Prawo i Sprawiedliwość

Andrzej Mańka

Pozycja nr 1

Andrzej
Mańka

KW Prawo i Sprawiedliwość

Kordian Piszczek

Pozycja nr 2

Kordian
Piszczek

KW Prawo i Sprawiedliwość

Barbara Masny

Pozycja nr 3

Barbara
Masny

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 4

Irena
Kloc

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 5

Aleksandra
Kaim - Bałuch

KW Prawo i Sprawiedliwość

Emil Pakuła

Pozycja nr 6

Emil
Pakuła

KW Prawo i Sprawiedliwość

Eleonora Dziubińska - Czyżyk

Pozycja nr 7

Eleonora
Dziubińska - Czyżyk

KW Prawo i Sprawiedliwość

Mariusz Szweda

Pozycja nr 8

Mariusz
Szweda

KW Prawo i Sprawiedliwość

LISTA NR 3: KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 1

Remigiusz
Żyła

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 2

Józef
Lazarek

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 3

Ewelina
Beczała

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 4

Marta
Skowron

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 5

Łukasz
Borski

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

LISTA NR 23: KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Czesław Moń

Pozycja nr 1

Czesław
Moń

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Andrzej Wagner

Pozycja nr 2

Andrzej
Wagner

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Gabriela Klimek

Pozycja nr 3

Gabriela
Klimek

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Pozycja nr 4

Maria
Grajcarek

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Józef Wąsik

Pozycja nr 5

Józef
Wąsik

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Pozycja nr 6

Danuta
Maziarczyk

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

LISTA NR 24: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Leszek Szczotka

Pozycja nr 1

Leszek
Szczotka

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Andrzej Wojtanowicz

Pozycja nr 2

Andrzej
Wojtanowicz

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Magdalena Piech

Pozycja nr 3

Magdalena
Piech

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Marek Wojtala

Pozycja nr 4

Marek
Wojtala

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Katarzyna Pławecka

Pozycja nr 5

Katarzyna
Pławecka

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Krzysztof Podbioł

Pozycja nr 6

Krzysztof
Podbioł

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Barbara Rzadkowska

Pozycja nr 7

Barbara
Rzadkowska

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Krystian Kmiecik

Pozycja nr 8

Krystian
Kmiecik

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

LISTA NR 25: KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Renata Sosna

Pozycja nr 1

Renata
Sosna

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Barbara Psik

Pozycja nr 2

Barbara
Psik

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Jacek Kubis

Pozycja nr 3

Jacek
Kubis

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Marek Pustelnik

Pozycja nr 4

Marek
Pustelnik

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Artur Mamok

Pozycja nr 5

Artur
Mamok

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Agata Tendera

Pozycja nr 6

Agata
Tendera

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

LISTA NR 26: KWW Ziemia Pszczyńska

Renata Dyrda

Pozycja nr 1

Renata
Dyrda

KWW Ziemia Pszczyńska

Jolanta Spek

Pozycja nr 2

Jolanta
Spek

KWW Ziemia Pszczyńska

Halina Pychyńska

Pozycja nr 3

Halina
Pychyńska

KWW Ziemia Pszczyńska

Krystyna Witosz

Pozycja nr 4

Krystyna
Witosz

KWW Ziemia Pszczyńska

Mariusz Stencel

Pozycja nr 5

Mariusz
Stencel

KWW Ziemia Pszczyńska

Wojciech Solik

Pozycja nr 6

Wojciech
Solik

KWW Ziemia Pszczyńska

Michał Niedziela

Pozycja nr 7

Michał
Niedziela

KWW Ziemia Pszczyńska

Szymon Kania

Pozycja nr 8

Szymon
Kania

KWW Ziemia Pszczyńska

Marek Głombek

Pozycja nr 9

Marek
Głombek

KWW Ziemia Pszczyńska

Okręg nr 4

Poręba, Łąka, Brzeźce, Wisła Wielka, Wisła Mała, Studzionka

LISTA NR 1: KW Prawo i Sprawiedliwość

Michał Ziebura

Pozycja nr 1

Michał
Ziebura

KW Prawo i Sprawiedliwość

Piotr Rabaszowski

Pozycja nr 2

Piotr
Rabaszowski

KW Prawo i Sprawiedliwość

Bronisława Gonska

Pozycja nr 3

Bronisława
Gonska

KW Prawo i Sprawiedliwość

Ewa Hudziec

Pozycja nr 4

Ewa
Hudziec

KW Prawo i Sprawiedliwość

Pozycja nr 5

Łukasz
Kania

KW Prawo i Sprawiedliwość

Małgorzata Gałuszka

Pozycja nr 6

Małgorzata
Gałuszka

KW Prawo i Sprawiedliwość

Barbara Wdowiak

Pozycja nr 7

Barbara
Wdowiak

KW Prawo i Sprawiedliwość

LISTA NR 3: KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 1

Sebastian
Pinocy

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 2

Waldemar
Wuzik

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 3

Kinga
Jacek-Wuzik

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 4

Tomasz
Gruszczyk

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

Pozycja nr 5

Dorota
Skowron

KKW Trzecia Droga PSL-PL2050 Szymona Hołowni

LISTA NR 23: KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Otylia Mańka

Pozycja nr 1

Otylia
Mańka

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Klaudia Mańka

Pozycja nr 2

Klaudia
Mańka

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Pozycja nr 3

Leszek
Majcher

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Pozycja nr 4

Aurelia
Gogol

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

Łukasz Klimek

Pozycja nr 5

Łukasz
Klimek

KWW Pszczyńskie Jest Jedno

LISTA NR 24: KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Dariusz Skrobol

Pozycja nr 1

Dariusz
Skrobol

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Ireneusz Gruszka

Pozycja nr 2

Ireneusz
Gruszka

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Damian Szuster

Pozycja nr 3

Damian
Szuster

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Barbara Orszulik

Pozycja nr 4

Barbara
Orszulik

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Adrian Winkler

Pozycja nr 5

Adrian
Winkler

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Joanna Brożek

Pozycja nr 6

Joanna
Brożek

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Daria Bazgier

Pozycja nr 7

Daria
Bazgier

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

Bartłomiej Dzida

Pozycja nr 8

Bartłomiej
Dzida

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe

LISTA NR 25: KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Łukasz Tetla

Pozycja nr 1

Łukasz
Tetla

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Dominik Stanowski

Pozycja nr 2

Dominik
Stanowski

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Elżbieta Woźniczka

Pozycja nr 3

Elżbieta
Woźniczka

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Grzegorz Czembor

Pozycja nr 4

Grzegorz
Czembor

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Izabela Orawiec

Pozycja nr 5

Izabela
Orawiec

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Aleksandra Górecka-Fochtman

Pozycja nr 6

Aleksandra
Górecka-Fochtman

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Jakub Kolarz

Pozycja nr 7

Jakub
Kolarz

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

Wioleta Loska

Pozycja nr 8

Wioleta
Loska

KWW Liga Samorządowa Ziemi Pszczyńskiej

LISTA NR 26: KWW Ziemia Pszczyńska

Marta Wojciechowska-Smolarz

Pozycja nr 1

Marta
Wojciechowska-Smolarz

KWW Ziemia Pszczyńska

Edyta Drzyzga

Pozycja nr 2

Edyta
Drzyzga

KWW Ziemia Pszczyńska

Patrycja Ryguła

Pozycja nr 3

Patrycja
Ryguła

KWW Ziemia Pszczyńska

Mateusz Dragon

Pozycja nr 4

Mateusz
Dragon

KWW Ziemia Pszczyńska

Szymon Wadas

Pozycja nr 5

Szymon
Wadas

KWW Ziemia Pszczyńska

Maria Lapczyk

Pozycja nr 6

Maria
Lapczyk

KWW Ziemia Pszczyńska

Marcin Standura

Pozycja nr 7

Marcin
Standura

KWW Ziemia Pszczyńska

Marcin Bienioszek

Pozycja nr 8

Marcin
Bienioszek

KWW Ziemia Pszczyńska