Wybory samorządowe 2024

Barbara Rzadkowska

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Barbara Rzadkowska

Kandydatka do Rady Miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 3
Pozycja nr 7

Nazywam się Barbara Rzadkowska. Jestem mieszkanką Ćwiklic. Ukończyłam studia wyższe o specjalności ekonomicznej oraz pedagogikę specjalną. Jako żona i matka trójki wspaniałych dzieci, łączę w sobie siłę doświadczenia rodzinnego z wiedzą zdobytą na uczelni.

Od wielu lat  jestem lektorką Słowa Bożego, staram się także żyć zgodnie ze Słowem Bożym. Uważam się za osobę uczciwą, wiarygodną i zdroworozsądkową. Mam wartości i zasady, które dodają mi głębokiej perspektywy oraz pomagają w podejmowaniu jakichkolwiek decyzji.

Przez ostatnie 14 lat z oddaniem pełnię funkcję przewodniczącej Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej oraz Przedszkolu w Ćwiklicach, angażując się w sprawy edukacji i rozwoju naszej lokalnej społeczności.

Jako organizatorka licznych wydarzeń społecznościowych, pikników, wyjazdów, wycieczek, balów i zabaw charytatywnych, stawiam na budowanie silnych więzi międzyludzkich. Od 5 lat organizuję  również przebierany babski comber, który zdobył ogromną popularność.

Nieustraszenie stawiam czoła wyzwaniom, pracy i odpowiedzialności. Moje podejście do życia oparte jest na uśmiechu, otwartości i gotowości do działania.

W swojej pracy społecznej w dalszym ciągu chciałabym wpływać na integrację mieszkańców naszej gminy, poprzez organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Mam w planach dalsze wspieranie naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ćwiklicach. W związku ze swoim wykształceniem oraz zainteresowaniami,  leży mi na sercu sytuacja osób z niepełnosprawnościami, dlatego też chciałabym się bardziej zaangażować w poprawę i usprawnienie ich życia. 

Wyświetleń: 1318