Wybory samorządowe 2024

Krzysztof Podbioł

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Krzysztof Podbioł

Kandydat do Rady Miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 3
Pozycja nr 6

     Mam 42 lata i od urodzenia jestem mieszkańcem Piasku. Tutaj też poznałem żonę Monikę, z którą wychowujemy dwie córki: 11 - letnią Hanię oraz 7 - letnią Antosię. 

    Wolne chwile poświęcam na różnorodne aktywności sportowe w myśl hasła: "ruch to zdrowie". Wraz z rodziną bardzo lubimy piesze wędrówki po górach, wypady rowerowe i spacery, które sprzyjają kontaktom z otaczającą nas przyrodą. Lubię też zagłębić się w dobrą muzykę lub sięgnąć po wartościową książkę. 

    Od 20 lat pracuję w lokalnej firmie budowlanej na stanowisku kierowniczym. Praca ta i niezliczone kontakty międzyludzkie sprawiły, iż jestem osobą cierpliwą, wyrozumiałą i potrafiącą rozwiązywać problemy. Myślę, że moje łagodne usposobienie, otwartość oraz pracowitość to atuty, które z pewnością pomogą mi wsłuchiwać się w problemy mieszkańców i szukać rozwiązań, które uczynią naszą wspólną przestrzeń życiową lepszą.

    Świadomy jestem odpowiedzialności i ogromu pracy jakie czekają przyszłych radnych. Obszarów, które wymagają zmian jest wiele. Między innymi chciałbym zaangażować się w projekty służące rozwojowi stref aktywnego wypoczynku, miejsc rekreacji oraz infrastruktury sportowej. Będą one zachętą dla dzieci i młodzieży do częstszego spędzania wolnego czasu na zewnątrz.

     Zapewniam, że żaden oddany na mnie głos nie będzie głosem straconym.

 

     Podbioł Krzysztof

Wyświetleń: 1467