Wybory samorządowe 2024

Barbara Szmajduch

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Barbara Szmajduch

Kandydatka do Rady Miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 2
Pozycja nr 3

Mam na imię Barbara Szmajduch i jestem mieszkanką Pszczyny od samego urodzenia. To miasto ma dla mnie szczególne znaczenie, ponieważ jestem związana z nim od pokoleń. Tutaj, przed 16 laty, przyszła na świat moja córka Iga, a także tutaj mieszka moja rodzina, przyjaciele i znajomi.

Dobro drugiego człowieka oraz rozwój naszego miasta i regionu to moje priorytety. Od 2022 roku jestem przewodniczącą osiedla Kępa, aktywnie uczestniczę w lokalnych projektach i zadaniach. Chcę, aby ten rejon Pszczyny rozwijał się dynamicznie, a mieszkańcy mieli zapewniony dostęp do właściwej infrastruktury drogowej. Zapewniam, że jeśli powierzą mi Państwo mandat radnej, będę stanowczo dążyć do wyżej wymienionych celów.

Podobne inwestycje są niezbędne także w innych częściach naszej gminy, między innymi na osiedlach Stara Wieś, Kolonia Jasna, Siedlice, Piastów, a także w centrum Pszczyny. Dlatego zamierzam wsłuchać się w głosy mieszkańców i odpowiadać na pojawiające się problemy oraz wyzwania. 

Na co dzień mam przyjemność być częścią zespołu Piekarni-Cukierni „U Brzęczka” na osiedlu Kolonia Jasna. To miejsce daje mi nie tylko kontakt z mieszkańcami, ale również codzienną radość z pracy. 

Dziękuję z całego serca za wsparcie, za każdy oddany na mnie głos i zaufanie. Razem możemy wspólnie działać na rzecz lepszego jutra dla Pszczyny!

Wyświetleń: 2567