Wybory samorządowe 2024

Monika Kołosowska

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Monika Kołosowska

Kandydatka do Rady Miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 1
Pozycja nr 5

Monika Kołosowska

Z Pszczyną jestem związana emocjonalnie, rodzinnie i zawodowo. Tutaj się urodziłam i mieszkam.

Mam 43 lata. Jestem absolwenką Politechniki Krakowskiej na wydziale Inżynierii Lądowej oraz studiów podyplomowych Zarządzanie w Budownictwie, Gospodarka Odpadami i Substancjami Niebezpiecznymi oraz Psychodietetyki.

Ukończyłam wiele kursów z różnych dziedzin - od budownictwa po rozwój osobisty, fitness i dietetykę. Przez 12 lat pracowałam w rodzinnej firmie jako inspektor nadzoru dróg i mostów. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą w dziedzinie doradztwa dietetycznego oraz zajęć prozdrowotnych na sali i basenie, dedykowanych osobom w każdym wieku.

Chcę wykorzystać doświadczenie zdobyte w rodzinnej firmie i własnej działalności prozdrowotnej, aby działać na rzecz dobra naszego miasta i całej gminy.

Zdrowy styl życia jest mi niezmiernie bliski, dlatego pragnę wspierać te sektory oraz podejmować nowe inicjatywy, w których nasi mieszkańcy będą mogli aktywnie uczestniczyć. Dzięki mojej pracy mam bezpośredni kontakt z ludźmi, co pozwala mi słuchać się w ich oczekiwania. Szczególnie bliskie są mi potrzeby osób starszych i dzieci.

Startuję w wyborach, ponieważ pragnę aktywnie uczestniczyć w życiu naszej społeczności, propagować tożsamość, kulturę, dbać o rozwój i bezpieczeństwo naszego miasta. Deklaruję pełne zaangażowanie, godne reprezentowanie moich wyborców oraz wkładanie w naszą wspólnotę najlepszego, co mam do zaoferowania - energię, pracowitość i wrażliwość. Chcę skupić się na problemach ludzi, nie partii.

Wyświetleń: 2131