Wybory samorządowe 2024

Piotr Kloc

KWW Pszczyńskie Porozumienie Samorządowe
Piotr Kloc

Kandydat do Rady Miejskiej w Pszczynie

Okręg nr 1
Pozycja nr 4
  • Pszczyna bez barier - wspólnie budujemy dostępność!

Nazywam się Piotr Kloc, mam 51 lat i kandyduję do Rady Miejskiej w Pszczynie z listy Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego.

Od 1997 roku poruszam się na wózku inwalidzkim. To doświadczenie sprawiło, że stałem się ekspertem w dziedzinie eliminacji barier dla osób niepełnosprawnych, zarówno w życiu codziennym, jak i przestrzeni publicznej. Wielokrotnie, na zaproszenie burmistrza Dariusza Skrobola, uczestniczyłem w odbiorach inwestycji i infrastruktury.

Wielu z Państwa kojarzy mnie z bajkowej ciuchci, która przemierza alejki pszczyńskiego parku. Moje zainteresowania to podróże, fotografia oraz dzika przyroda. Jako miłośnik życia i piękna otaczającego nas świata, zależy mi na tym, aby każdy mieszkaniec mógł w pełni i swobodnie korzystać z dostępnych przestrzeni, zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

Jako radny chcę walczyć z wykluczeniem osób z niepełnosprawnościami. Wierzę, że razem możemy stworzyć społeczność, która jest otwarta, empatyczna i przyjazna dla każdego mieszkańca. Wspólnie możemy wprowadzić pozytywne zmiany, które odzwierciedlą potrzeby i aspiracje każdego z nas.

Proszę o wsparcie i zaufanie. Dziękuję za każdy oddany głos!

Wyświetleń: 1506