Wiadomości

  • 3 lipca 2024
  • 6 lipca 2024
  • wyświetleń: 2433

Pszczyńsko Laba: do wygrania kolorowe proszki Holi!

Za nami:

Do Międzyosiedlowej Biesiady Rodzinnej Pszczyńsko Laba zostało już tylko kilka dni. W związku z tym, nasz portal wspólnie z Parkiem Rozrywki oraz organizatorami Pszczyńskiej Laby, ogłasza konkurs, w którym do wygrania są kolorowe proszki Holi do wykorzystania podczas święta kolorów w sobotę 6 lipca!

Pszczyna,PszczyńskoLaba,holiświętokolorów,holi,lovesilesia,lovepless,fotodnia,instagram
Pszczyńsko Laba · fot. pless.pl


Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna - Pszczyńsko Laba to wydarzenie organizowane wspólnie przez 4 osiedla miasta Pszczyna: os. Piastów, os. Kępa, os. Siedlice oraz os. Śródmieście! Zabawa rozpocznie się w południe programem dla dzieci i młodzieży z widowiskowym Holi - świętem kolorów, animatorami i obszerną strefą dmuchańców. W programie także pokaz kulinarny z degustacją - skosztujemy fasolki po bretońsku przygotowanej przez półfinalistkę Masterchefa - Zofię Masny-Klimczak. Czeka nas zabawa taneczna w klimacie wesela oraz oczywiście karuzele! Pełny program znajdziecie tutaj: [PROGRAM] Międzyosiedlowo Pszczyńsko Laba!

KonkursOdbiór nagród w namiocie organizatora w dniu imprezy.

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.