Wiadomości

  • 2 lipca 2024
  • 4 lipca 2024
  • wyświetleń: 7041

Pszczyńsko Laba: do wygrania wejściówki na karuzele!

Za nami:

Do Międzyosiedlowej Biesiady Rodzinnej Pszczyńsko Laba zostało już tylko kilka dni. Przygotowania trwają. Na działkach od strony ul. Dobrawy niebawem ruszy montaż wesołego miasteczka, które będzie działało podczas wydarzenia. W związku z tym, nasz portal wspólnie z Parkiem Rozrywki oraz organizatorami Pszczyńskiej Laby, ogłasza konkurs, w którym do wygrania są darmowe wejściówki - każda dla dwóch osób - do wykorzystania na karuzelach w sobotę 6 lipca!

Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna "Pszczyńsko LABA 2023" - cz. 4 - 08.07.2023 r.
Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna Pszczyńsko LABA 2023 · fot. Andrzej Grynpeter


Międzyosiedlowa Biesiada Rodzinna - Pszczyńsko Laba to wydarzenie organizowane wspólnie przez 4 osiedla miasta Pszczyna: os. Piastów, os. Kępa, os. Siedlice oraz os. Śródmieście! Zabawa rozpocznie się w południe programem dla dzieci i młodzieży z widowiskowym Holi - świętem kolorów, animatorami i obszerną strefą dmuchańców. Będą również koncerty, pokaz kulinarny i zabawa taneczna w klimacie wesela oraz oczywiście wspomniane karuzele! Pełny program znajdziecie tutaj: https://www.pless.pl/wiadomosci/84545-program-miedzyosiedlowo-pszczynsko-laba-pszczyna
][PROGRAM] Międzyosiedlowo Pszczyńsko Laba![/url]

KonkursOdbiór nagród w namiocie organizatora w dniu imprezy.

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.