Wiadomości

  • 6 lipca 2024
  • wyświetleń: 634

Żubrowisko Festival: warsztaty dla muzyków z Marcinem Bąkiewiczem

W sobotę 7 września i godz. 12.00 w Osrodku SPortów Wodnych w Łące odbędą się warsztaty dla muzyków z Marcinem Bąkiewiczem

Marcin Bąkiewicz
Marcin Bąkiewicz · fot. materiały prasowe


Żubrowisko Festival to dwa dni mocnego grania w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące pod Pszczyną. W tym roku odbywa się jego 21. edycja. Festiwalową sobotę rozpoczną warsztaty skierowane wyłącznie dla branży muzycznej z Marcinem Bąkiewiczem - redaktorem naczelnym, dyrektorem programowym oraz dyrektorem muzycznym Antyradia. Liczba miejsc ograniczona.

Zawodowo związany z mediami i muzyką od 1998 roku. Swoją karierę zaczynał w studenckim radiu Afera w Poznaniu, po studiach pracował m.in. w Grupie Radiowej Agora, MTV, 4Fun Media, merlin.pl czy cdp.pl. W grudniu 2015 rozpoczął pracę w Antyradiu, na stanowisku dyrektora muzycznego, od 2021 roku piastuje również stanowiska redaktora naczelnego i dyrektora programowego.

Jako dziennikarz muzyczny współpracował z większością dużych polskich portali (Onet, WP, Interia) oraz magazynami muzycznymi, zajmował się też fotografią koncertową. Jest stałym współpracownikiem magazynu Teraz Rock. Zajmuje się również edukacją, współpracował z Akademią Managerów Muzycznych, Inkubatorem Tak Brzmi Miasto, Akademią Leona Koźmińskiego, prowadzi warsztaty "Rynek radiowy w Polsce i skuteczna promocja muzyki w radiu".

Jest członkiem Akademii Fonograficznej i absolwentem Stosunków Międzynarodowych (specjalność: prawo, gospodarka i kultura Europy - Europeistyka) na Wydziale Prawa i Administracji UAM. Zbiera winyle, uwielbia muzykę, podróże i fotografię.

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj