Wiadomości

  • 27 czerwca 2024
  • 3 lipca 2024
  • wyświetleń: 14986

Jest nowa prezes Uzdrowiska Goczałkowce-Zdrój

W czwartek 27 czerwca wójt Gabriela Placha spotkała się z nową prezes Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój - Bogusławą Kupczak-Wiśniowską.

wójt Gabriela Placha spotkała się z nową prezes Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój Bogusławą Kupczak-Wiśniowską
Wójt Gabriela Placha spotkała się z nową prezes Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój Bogusławą Kupczak-Wiśniowską (pierwsza z prawej) - 27.06.2024 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


W spotkaniu uczestniczyła także Barbara Duc, dyrektor Zespołu Sanatoryjno-Szpitalnego Rehabilitacji Narządu Ruchu Gwarek.

- Mamy wspólne plany oraz cele, które omówiłyśmy. Ważne jest, aby były realizowane z myślą o mieszkańcach naszej gminy, a także odwiedzających nas kuracjuszach - mówi Gabriela Placha.

Bogusława Kupczak-Wiśniowska to doktor nauk o zdrowiu, nauczycielka akademicka, pielęgniarka. Jest adiunktem naukowo - badawczym na Wydziale Nauk o Zdrowiu na Uniwersytecie Bielsko-Bialskim, a także delegatką Beskidzkiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Bielsku-Białej. Przez 25 lat pracowała jako pielęgniarka. W październiku 2023 roku kandydowała do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej w naszym okregu. Nie uzyskała jednak mandatu. Mieszka w Bystrej.

B. Kupczak-Wiśniowska zastąpiła na stanowisku Jarosława Wieszołka, który prezesem Uzdrowiska było od lipca 2021 roku.

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój" podaj