Wiadomości

  • 12 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1366

Ranking cateringów dietetycznych - TOP3

Materiał partnera:

Nie wiesz, jaki catering dietetyczny wybrać? Doskonale rozumiemy Twój dylemat, bo obecnie na rynku dostępnych jest tak wiele firm cateringowych, że wybranie najlepszej opcji może być sporym problemem. Dlatego właśnie przygotowaliśmy mini ranking, dzięki któremu poznasz 3 cateringi dietetyczne, które naszym zdaniem warto wybrać.

3 najlepsze cateringi dietetyczne - rankingZdrowy Cateringzdrowy catering


Pierwszą naszą propozycją jest Zdrowy Catering. To catering dietetyczny, który umożliwia dopasowanie diety pudełkowej do indywidualnych potrzeb klientów. Dostępna jest różna kaloryczność, możliwość dopasowania menu do swoich potrzeb, ulubionych smaków i trybu życia. W dodatku firma zapewnia szeroki zakres dostaw - oferuje catering dietetyczny Kraków, Wrocław, Poznań, Toruń, Zielona Góra, Łódź, jak i dostawę do wielu innych dużych oraz małych miast na terenie całej Polski.

W ofercie dostępne są różne rodzaje diet - od standardowej, po odchudzającą, z niskim IG, keto czy też bez glutenu i laktozy. Rosnącą popularnością cieszą się także sposoby żywienia dopasowane do potrzeb sportowców czy seniorów. Atutem cateringu jest program lojalnościowy, który wynagradza klientów za regularne korzystanie z usług cateringowych.

Power Mealpowermeal


Kolejną naszą propozycją jest firma cateringowa Power Meal. Zapewnia szeroki wybór diet - zarówno tych najpopularniejszych takich jak dieta standardowa, wegetariańska, bez glutenu i laktozy, keto czy z niskim IG, jak i tych mniej standardowych np. IF, wegetariańska z rybą, slim, samuraj czy orzeźwiająca. Z cateringu dostępnego na stronie powermeal.pl chętnie korzystają zarówno osoby, które chcą prowadzić zdrowy, jak i aktywny tryb życia, a także osoby zapracowane, z nietolerancjami pokarmowymi, pragnące zrzucić kilka kilogramów. Osobna oferta dostosowana jest również do takich grup jak dzieci czy sportowcy. Celem cateringu jest zapewnienie jak największej ilości składników odżywczych w każdym posiłku. Power Meal jest idealny dla sportowców i dla osób, które często trenują siłowo.

Firma cateringowa zapewnia dostawę jedzenia na terenie niemal całej Polski. Oprócz programu lojalnościowego oferuje także liczne rabaty np. za zamówienie więcej niż jednej diety pod ten sam adres.

Master Dietamasterdieta catering


Master Dieta to profesjonalny catering dietetyczny premium, który dba o jakość, smak i wygląd serwowanych potraw. Tutaj każdy detal ma znaczenie, co sprawia, że spożywanie posiłków staje się jeszcze większą przyjemnością. Na stronie masterdieta.pl możemy znaleźć pełną ofertę cateringu. Wśród najpopularniejszych rodzajów diet pudełkowych znajdują się - dieta standardowa, bez glutenu i laktozy, odchudzająca, wegetariańska i z niskim indeksem glikemicznym dopasowana do potrzeb cukrzyków oraz osób z insulinoopornością.

Niezależnie od wyboru diety zdrowe posiłki pozwalają nie tylko na zaoszczędzenie czasu, ale też zapewniają różnorodność i pomagają dbać o swoje zdrowie od środka.

Dostawa diety pudełkowej odbywa się na terenie Polski - w ponad 3500 małych i dużych miejscowościach.

Jeśli zastanawiasz się, czy z tym cateringiem dietetycznym możesz zaoszczędzić, to musisz wiedzieć, że najwięcej zyskują stali klienci. Podobnie jak w poprzednich firmach, ta również zapewnia atrakcyjny program lojalnościowy, który docenia klientów za długotrwałe korzystanie z usług cateringowych, a także za zamówienie za jednym razem więcej niż jednego rodzaju diety.

Wszystkie wymienione cateringi oferują liczne udogodnienia na swoich stronach, np. kalkulatory BMI, zapotrzebowania kalorycznego czy wody, dzięki którym jeszcze lepiej zadbasz o swoje zdrowie i dopasujesz dietę do swoich potrzeb. Sprawdź ofertę polecanych cateringów i zamów dietę pudełkową, która będzie dla Ciebie odpowiednia.