Wiadomości
- 24 maja 2024
- wyświetleń: 2264
Policjanci odzyskali ukradziony rower z posesji
Policjanci odzyskali rower, który został skradziony spod wiaty na terenie prywatnej posesji.

Do kradzieży doszło końcem kwietnia. Mężczyzna pozostawił jednoślad pod wiatą na terenie swojej posesji. Następnego dnia roweru już niestety nie było. Pokrzywdzony o kradzieży powiadomił policję. Wartość skradzionego mienia oszacowano na blisko 2 tysiące złotych.
Policjanci przystąpili do działań i szybko ustalili sprawcę, a następnie odzyskali skradziony rower. Złodziejem okazał się 57-letni mieszkaniec Pszczyny. Mężczyzna usłyszał zarzuty, przyznał się do winy. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.
Mundurowi apelują do właścicieli jednośladów o ich prawidłowe zabezpieczanie i przechowywanie. Zabezpieczajmy rowery nawet podczas krótkiego ich pozostawiania. Pamiętajmy, że okazja czyni złodzieja.
Zobacz także
Gorący temat[WIDEO, ZDJĘCIA] Włamanie do firmy w Ćwiklicach. Właściciele apelują o sprawdzenie kamer
Wola: ukradł nastolatkowi rower pozostawiony pod szkołą i nie chciał oddać
Kobiór: włamania do domów jednorodzinnych! Bądźcie czujni!
Uważajcie! Ktoś obserwuje domy w Wiśle Wielkiej!
Uciekali przed odpowiedzialnością karną. 3 osoby trafiły za kraty
Na osiedlu Piastów dochodzi do włamań. Zabezpieczajmy swoje mieszkania!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







