Wiadomości
- 26 lutego 2024
- 11 marca 2024
- wyświetleń: 3219
Raport projektu Słoneczna Gmina Pszczyna - mieszkańców będą pytać o ilość wyprodukowanej energii
Z osobami, które wzięły udział w projekcie "Słoneczna Gmina Pszczyna - etap I", w marcu i kwietniu będą się kontaktowały osoby przygotowujące raport z osiągniętych wskaźników rezultatu w ramach projektu.

Chodzi o monitoring wskaźników rezultatu w ramach projektu pn. "Słoneczna Gmina Pszczyna - etap I".
Na zlecenie gminy raport przygotowuje EKOSCAN Innowacja I Rozwój Sp. z o.o. z Piekar Śląskich. Pracownicy tej firmy będą pytać o ilość wyprodukowanej energii elektrycznej [kWh] przez instalację fotowoltaiczną w 2023 roku. - Z góry dziękujemy za pomoc - mówią urzędnicy.
Zobacz także
Nowa inwestycja w Suszcu. Powstanie system tłoczenia ścieków za ponad 5 mln zł
7000 zł dofinansowania na wymianę "kopciucha" w Kobiórze!
150 tysięcy złotych na zabytki - można się starać o dofinansowanie
Rekordowe 18,1 mln złotych dla Rolniczoka. Wicestarosta odebrał list gratulacyjny
17 mln zł dla Pszczyny na zieloną energię. Zastępca burmistrza otrzymał list gratulacyjny
Gorący tematNasze zabytkowe perły pod opieką - kościoły i skansen z dotacjami na prace konserwatorskie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







