Wiadomości

  • 15 grudnia 2023
  • wyświetleń: 8669

Wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego

W środę, 13 grudnia w Urzędzie Miejskim w Pszczynie odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Wcześniej w obecności burmistrza Pszczyny Dariusza Skrobola oraz zastępcy burmistrza Magdaleny Czarneckiej pedagodzy złożyli uroczystą przysięgę.

Wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego - 13.12.2023 · fot. UM Pszczyna


Akty mianowania odebrały Weronika Chroszcz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pszczynie, Edyta Czarnecka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzionce, Paulina Gołąbek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jankowicach, Magdalena Krętosz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łące, Weronika Leksa ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie, Bernadeta Neter ze Szkoły Podstawowej w Porębie, Aleksandra Spyra ze Szkoły Podstawowej w Porębie.

- Z pewnością podnoszenie kwalifikacji zawodowych przekłada się na poziom edukacji w naszych szkołach. Gratuluję i życzę realizacji kolejnych celów zawodowych - powiedział burmistrz Dariusz Skrobol.

Spotkanie było także okazją, aby podziękować nauczycielom odchodzącym na emeryturę. Jesienią z zawodem pożegnały się Beata Krawczyk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pszczynie, a także Urszula Zawadzka-Jelito z Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.