pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 października 2006
  • wyświetleń: 13164

Zgwałcona w parku

Zgwałcona w parku
Do zdarzenia doszło w okolicach Bramy Chińskiej , fot. Tomasz Kuliga


Na terenie pszczyńskiego parku zgwałcona została 19-latka. Sprawca został zatrzymany. Policja chce się skontaktować z dwiema osobami, które udzieliły skrzywdzonej dziewczynie pomocy.

Zdarzenie miało miejsce 20 sierpnia około 2.00 w nocy w okolicy Bramy Chińskiej w parku. Jak słyszymy, dziewczyna, mieszkanka Goczałkowic Zdroju, wracała z obchodów „Dni Pszczyny”. Była ze znajomymi, ale potem odłączyła się od grupy. Została zgwałcona przez mężczyznę, którego znała.

Dziewczyna wołała o pomoc, na co zareagowała para przechodniów. Gwałciciel uciekł. Przechodnie udzielili 19-latce pomocy i zaprowadzili ją do znajomych. Pokrzywdzona zdecydowała się po jakimś czasie zgłosić na policję.

Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę. To 30-latek z Goczałkowic, nie notowany wcześniej przez policję. Został tymczasowo aresztowany.

Jak informuje rzecznik KPP w Pszczynie Grzegorz Bonalski, policja szuka kontaktu z parą osób, która pomogła dziewczynie. Należy się kontaktować z sekcją kryminalną pod nr. tel. 032/449 32 80.

Tygodnik Echo

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.