Reklama

Wiadomości

  • 20 listopada 2023
  • wyświetleń: 284

Korzystaj z Black Friday - kupuj i wspieraj Stowarzyszenie Razem!

Czy można robić zakupy, a przy okazji pomagać? Okazuje się, że tak! Stowarzyszenie Razem dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami zachęca do wsparcia swojej organizacji w ten niecodzienny sposób.

Korzystaj z Black Friday - kupuj i wspieraj Stowarzyszenie Razem!


FaniMani umożliwia bezpłatne wspieranie wybranych organizacji. Płacimy za nasze zakupy w sklepie internetowym dokładnie tyle co zwykle, a określony % tej kwoty wpada na konto Stowarzyszenia Razem. Jak to zrobić?

Na komputerze:

  • Wchodzimy na stronę internetową i instalujemy "przypominajkę" - rozszerzenie, dzięki któremu zostaniemy poinformowani, czy dany sklep bierze udział w akcji.
  • Podczas zakupów zobaczymy komunikat, przez który aktywujemy darowiznę
  • Następnie, w dokładnie taki sam sposób jak zazwyczaj, robimy zakupy w sklepie internetowym.


Na telefonie lub tablecie:

  • Pobieramy aplikację Fanimani.pl
  • Zakładamy konto - możemy założyć osobne konto lub skorzystać z logowanie z wykorzystaniem konta Google czy Facebook.
  • Na "Moim Koncie" wybieramy organizację, na którą chcemy zbierać pieniądze. Wpisujemy w wyszukiwarce nazwę: Stowarzyszenie "Razem" Na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnościami i klikamy.
  • Teraz można już przejść do zakupów - w zakładce "sklepy" można przejrzeć, które sklepy współpracują z Fanimani lub wpisujemy nazwę interesującego nas sklepu w lupce. Klikamy w ikonkę, później wyświetlają się informację dotyczące kwoty darowizny, jaka zostanie przekazana i w tym momencie zostajemy przeniesiemy już na stronę sklepu. Tam już tak jak zazwyczaj robimy zakupy.


Jak działa "Przypominajka"?

Rozszerzenie do przeglądarki - Przypominajka FaniMani - posiada 2 najważniejsze funkcjonalności. Gdy szukasz produktu w Google - Przypominajka oznacza sklepy internetowe, które współpracują z FaniMani. Druga funkcjonalność to już na stronie sklepu internetowego - umożliwia aktywowanie wsparcia. Warto dodać, że "Przypominajka" nie zbiera żadnych danych osobistych.

Okazje na Black Friday to nie tylko udane zakupy - to też niepowtarzalna okazja do pomagania!

Korzystaj z Black Friday - kupuj i wspieraj Stowarzyszenie Razem!

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.