Reklama

Wiadomości

  • 16 listopada 2023
  • wyświetleń: 463

Rekrutacja Wolontariuszy do sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Suszcu!

Za nami:

Ruszyła elektroniczna rejestracja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w suszeckim sztabie. Kolejny, już 32. finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Cel 32. Finału WOŚP brzmi: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!". Mottem zbiórki jest "Tu wszystko gra OK!".

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu


Aby zostać wolontariuszem, trzeba zarejestrować się online, poprzez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. Osoby poniżej 18. roku życia również mogą zostać wolontariuszami - formularz mogą wypełnić za nich rodzice lub opiekunowie prawni.

Pamiętajcie, że zdjęcia wolontariuszy do identyfikatorów powinny być "urzędowe", takie, jak do legitymacji. Wgranie poprawnych zdjęć znacząco przyspieszy cały proces rejestracji wolontariuszy w BSS i przygotowanie identyfikatorów! Zdjęcia muszą być w formacie .JPG i nie mogą być mniejsze niż 800×600 pikseli.

Rejestracja wolontariuszy potrwa do 1 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc dla chętnych do kwestowania jest ograniczona.

- Zachęcamy także do włączenie się w prace nad przygotowaniem naszego lokalnego finału. Osoby zainteresowane jakimkolwiek wsparciem i pomocą (np. posiłek dla wolontariuszy, przedmioty na licytacje, pomoc w sztabie itp.). Zapraszamy do kontaktu z Szefem Sztabu - Katarzyna Krzempek - 721 319 086, kasia@kulturasuszec.pl - mówią pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj