Reklama

Wiadomości

  • 16 października 2023
  • 18 października 2023
  • wyświetleń: 5487

Syn ukradł, matka chciała sprzedać. Złodziejski duet wkrótce stanie przed sądem

Pszczyńscy policjanci zatrzymali 23-latka, który podczas wspólnej zabawy tanecznej ukradł 66-latkowi telefon komórkowy. Mężczyzna odpowie za kradzież, a jego 42-letnia matka za paserstwo. Skradziony telefon został odzyskany i wrócił do swojego właściciela.

Syn ukradł, matka chciała sprzedać. oboje usłyszeli zarzuty - 10.2023
Syn ukradł, matka chciała sprzedać. Oboje usłyszeli zarzuty - 10.2023 · fot. KPP Pszczyna


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie ustalili i zatrzymali 23-latka, który ukradł telefon komórkowy o wartości 1300 złotych. Złodziej, wykorzystując nieuwagę uczestników zabawy tanecznej, która odbywała się w pewnej restauracji w Goczalkowicach-Zdroju, ukradł telefon komórkowy 66-letniemu mieszkańcowi powiatu pszczyńskiego. Zatrzymanemu mężczyźnie policjanci przedstawili zarzut. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Na tym jednak nie koniec...

Mundurowi zatrzymali także 42-letnią matkę młodego mężczyzny, która usiłowała sprzedać łup syna. Stróże prawa przedstawili jej zarzut paserstwa, za co także grozi do pięciu lat więzienia. Odzyskany telefon policjanci zwrócili właścicielowi. Sprawą zajmie się sąd.

ar / pless.pl

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.