Reklama

Wiadomości

  • 25 września 2023
  • 3 października 2023
  • wyświetleń: 2096

Porozmawiają o możliwości uzyskania dotacji w ramach programu "Czyste Powietrze"

Za nami:

We wtorek, 3 października w Urzędzie Gminy Goczałkowice-Zdrój odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców. Poświęcone będzie możliwości pozyskania dotacji w ramach programu "Czyste Powietrze".

W trakcie spotkania przedstawione zostaną szczegółowe informacje dotyczące ogólnopolskiego programu "Czyste Powietrze", sposobów uzyskania dotacji na wymianę źródeł ciepła oraz na prace termomodernizacyjne budynków.

Spotkanie informacyjne dotyczące programu "Czyste Powietrze" odbędzie się we wtorek, 3 października w godz. 15.00-16.00 w sali nr 101 Urzędu Gminy (ul. Szkolna 13, I piętro).

spotkanie powietrze


Przypominamy, że w Urzędzie Gminy funkcjonuje Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu "Czyste Powietrze".

Punkt służy doradztwem w zakresie uzyskania dotacji w ramach programu "Czyste Powietrze". Mieszkańcy gminy Goczałkowice-Zdrój mogą uzyskać tam praktyczną pomoc w zakresie wypełniania wniosków, formularzy i rozliczeń do WFOŚiGW.

Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny Programu "Czyste Powietrze" znajduje się w pokoju nr 10 Urzędu Gminy Goczałkowice-Zdrój (ul. Szkolna 13). Funkcjonuje przez cztery dni w tygodniu, w następujących godzinach:
  • w poniedziałki w godz. 8.00-13.00,
  • we wtorki w godz. 10.00-16.00,
  • w środy w godz. 8.00-13.00,
  • w czwartki w godz. 8.00-12.00.


Kontakt z Gminnym Punktem Konsultacyjno-Informacyjnym Programu "Czyste Powietrze" - tel. 32 736 24 12, mail: ochronapowietrza@goczalkowicezdroj.pl

BM / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj