Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 września 2006
  • wyświetleń: 2261

Pszczyna z certyfikatem

Gmina Pszczyna wzięła udział w konkursie na gminę otwartą na fundusze strukturalne, organizowanym przez Związek Powiatów Polskich. Celem konkursu było promowanie tych samorządów, które skutecznie aplikują o środki zewnętrzne, mają dobrze przygotowaną kadrę, infrastrukturę techniczną niezbędną do profesjonalnego pozyskiwania informacji, przygotowywania wniosków, a następnie zarządzania projektami oraz podejmują efektywną współpracę z innymi podmiotami w celu pozyskania i wykorzystania tych środków.

Pszczyna wzięła udział w ogólnopolskim konkursie i otrzymała certyfikat Gminy otwartej na fundusze strukturalne.

Dzięki uzyskanemu certyfikatowi Pszczyna będzie mogła się wykazać w trakcie aplikowania o środki unijne spełnieniem wymogu posiadania odpowiedniego potencjału i doświadczenia w zarządzaniu projektami. Certyfikat zostanie wręczony podczas jednego z 16 wojewódzkich seminariów informacyjnych dla powiatów i gmin.

Odrębną częścią konkursu dotyczącego funduszy strukturalnych było również wyłonienie najlepiej wykwalifikowanej kadry pracowniczej, która uzyskać mogła certyfikat „Eksperta do spraw funduszy strukturalnych”. Certyfikat taki otrzyma jeden z pracowników UM w Pszczynie.

źródło: pszczyna.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.