Wiadomości

  • 21 sierpnia 2023
  • 22 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 2720

Hopla - przestrzeń dla dzieci oraz rodziców

Artykuł sponsorowany:

W Ćwiklicach obok Pszczyny znajdziemy domowe zacisze. Hopla - bo o niej mowa - to przestrzeń dla dzieci oraz rodziców świadomych naturalnego rozwoju swojej pociechy.JĘZYK ANGIELSKI METODĄ MUSICAL BABIESHopla oferuje zajęcia z języka angielskiego licencjonowaną metodą Musical Babies i Musical English. Są to jedyne takie zajęcia w Pszczynie i okolicy. W Hopli dzieci uczą się angielskiego wszystkimi zmysłami, poprzez muzykę, formy plastyczne ruch oraz granie na instrumentach. Tutaj śpiewamy, rymujemy, pokazujemy i naśladujemy. Co najważniejsze - osłuchujemy się z językiem oraz wymawiamy słowa i zdania. Hopla to miejsce integracji z rówieśnikami w kameralnych grupach.

W Hopli dziecko nauczy się języka angielskiego efektywnie, w sposób niewymazywalny z pamięci.

Na zajęcia Musical Babies zapraszamy dzieci już od 6 miesiąca do ukończenia przedszkola. Zajęcia trwają 1 godzinę.

Więcej o metodzie Musical Babies: http://www.musicalbabies.pl

DOMOWE PRZEDSZKOLE - ZAJĘCIA ADAPTACYJNEHopla zaprasza maluszki oraz dzieci w wieku od roku do 3 lat do Domowego Przedszkola. Domowe Przedszkole to zajęcia rozwijające oraz integrujące dziecko z rówieśnikami oraz adaptujące do przedszkola. Zajęciom przewodzi myśl Marii Montessori "Pozwól mi zrobić to samemu". Podczas zajęć dzieci będą rozwijać się doświadczając świata wieloma zmysłami. Będzie czas na rozmowy w kręgu, zajęcia artystyczne, ruchowe, muzyczne, językowe. Po zajęciach wspólnie przygotujemy drugie śniadanie. Następnie dzieci będą miały czas na swobodną zabawę z innymi. Podczas zajęć rodzic będzie się przyglądał dziecku, aby ze spotkania na spotkanie móc się coraz bardziej oddalać do pomieszczenia przeznaczonego dla rodziców.

Domowe Przedszkole w Hopli to kameralne grupy, bliskościowe podejście i tworzenie małej wspólnoty. Zajęcia trwają 2 godziny.

Hopla - przestrzeń dla dzieci oraz rodziców


BOBOLATES - PILATES Z DZIECKIEMHopla oferuje zajęcia z pilatesu w bardzo kameralnych grupkach. Zajęcia wspierają zdrowie kobiety poprzez rozluźnianie i delikatne rozciąganie. Podczas zajęć skupiamy się na prawidłowej postawie ciała i odciążaniu kręgosłupa. Zajęcia prowadzone są w przyjaznej atmosferze dla mam z dziećmi od urodzenia do 2 roku życia. W Hopli poćwiczysz podczas, gdy Twoje dziecko będzie się obok Ciebie bawić albo ćwiczyć z Tobą. Zajęcia trwają 1 godzinę.

Hopla to głowa pełna pomysłów, dlatego zachęcamy, aby bacznie nas obserwować, ponieważ organizujemy warsztaty rodzinne, warsztaty dla dzieci oraz warsztaty dla dorosłych. Hopla jest również w trakcie szkolenia, aby współpracować z Pomelody® i zaproponować zajęcia muzyczne, aby "dzieciństwo brzmiało lepiej".

Twórcą przestrzeni stworzonej dla dzieci jest Justyna Przybyła - nauczycielka języka angielskiego oraz nauczania przedszkolnego i zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej. Pani Justyna od wielu lat pracuje z młodszymi dziećmi oraz z grupami szkolnymi. Uczenie najmłodszych i tworzenie pomocy jest jej pasją. Nauczycielka gra również na ukulele oraz tworzy dla swoich uczniów piosenki wspomagające u nich rozwój języka obcego. Pragnie, aby coraz szerzej docierała wiedza o benefitach nauki przez zabawę.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko wartościowo spędzało czas, Hopla serdecznie zaprasza do kontaktu poprzez: