Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2023
  • 22 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 17826

[FOTO] Po weselu czas na poprawiny! Festiwal Maszketów "Chochla", pokazy i muzyka

Za nami Mieszczańskie wesele lat 20. A jak wesele, to i poprawiny, dlatego w niedzielę, 20 sierpnia na rynku w Pszczynie odbył się Festiwal Pszczyńskich Maszketów "CHOCHLA 2023".

Festiwal Pszczyńskich Maszketów "Chochla 2023" - 20.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


"Poprawiny" - pokazy kulinarne - 20.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 13:00, a w programie znalazły się: występ Orkiestry Diverto, pokaz kulinarny Zofii Masny-Klimczak (półfinalistka Masterchefa) i Łukasza Dobrowolskiego (Marzyciel w kuchni). Następnie wystąpił zespół coverowy ABBA M., a tuż po nim odbył się pokaz kulinarny w wykonaniu Łukasza Dobrowolskiego. Na zakończenie zaplanowano Muzyczne Spotkania Sąsiadów: Duet Karo, Maszkety, Pyjter&Verka (Radio Silesia).

"Poprawiny" - występy artystyczne - 20.08.2023 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Oprócz tego cały czas można było spróbować maszketów na stoiskach gastronomicznych Kół Gospodyń Wiejskich oraz lokalnych producentów. A najmłodszych organizatorzy zaprosili na stoisko Kuchni VERLE, gdzie odbyły się warsztaty kulinarne.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.