Wiadomości

  • 16 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 498

Profesjonalny sprzęt biurowy Inprosystem

Materiał partnera:

Inprosystem jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w dystrybucji, dzierżawie oraz usługach serwisowych wysokiej jakości sprzętu biurowego. Firma ma siedzibę w Bielsku - Białej i jest obecna na rynku od 2002 roku. Przez ten czas stale się rozwija, oraz pozostaje certyfikowanym partnerem marki Konica Minolta.

inprosystem


Sprzedaż dopasowana do indywidualnych potrzebInprosystem zajmuje się sprzedażą drukarek atramentowych, laserowych, systemów druku cyfrowego, kserokopiarek, niszczarek, a także kombajnów biurowych - wielofunkcyjnych praktycznych urządzeń przydatnych w firmie niezależnie od branży. Drukarki będące w ofercie Inprosystem wyróżnia wysoka jakość oraz klasa energooszczędności. Sklep internetowy obejmuje fabrycznie nowe sprzęty takich marek, jak: Konica Minolta, Brother, Canon, HSM czy Ricoh. Oprócz tego w sprzedaży dostępne są używane modele - oczywiście w bardzo dobrej kondycji. Warto pamiętać, że obok drukarek czy kopiarek bardzo ważnym elementem w przestrzeni biurowej pozostają niszczarki - zwłaszcza, odkąd zaostrzone zostały przepisy o ochronie danych osobowych.

Bogactwo oferty i doświadczony zespółDrukarki oraz niszczarki udostępniane są również przez Inprosystem w systemie dzierżawy. Wynajmowane sprzęty są dostępne zarówno na okres krótko- jak i długoterminowy. Dzięki temu firma może wykorzystać potrzebne do wykonania konkretnego projektu urządzenia, bez konieczności kupowania ich.

Każdorazowo zespół profesjonalistów jest gotowy na pomoc w doborze konkretnego rozwiązania - nasi eksperci stale poszerzają swoją wiedzę i są w stanie w przystępny sposób wytłumaczyć każdy aspekt działania czy obsługi danego modelu.

Inprosystem zajmuje się nie tylko sprzedażą i wynajmem, ale także obsługą klientów w ramach usług serwisowych - gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Nowoczesne biuro dla każdegoŚrodowisko biurowe opiera się nie tylko na sprawnym działaniu zespołu - równie istotne jest odpowiednie wyposażenie. Powinno wyróżniać się funkcjonalnością, ergonomią, prostotą obsługi oraz wydajnością. Nawet w trybie home office technologicznie zaawansowane rozwiązania są niezwykle ważne dla zachowania ciągłości w realizacji zadań. W Inprosystem znaleźć można wszystko, co pozwoli zmodernizować biurowe miejsce pracy. Warto odwiedzić stronę firmy Inprosystem w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 80, aby zapoznać się z pełną ofertą.