Reklama

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 595

Trwa przebudowa Gminnego Zespołu Komunalnego w Pawłowicach

Trwa drugi etap prac związanych z przebudową i remontem siedziby GZK.

Przebudowa Gminnego Zespołu Komunalnego w Pawłowicach
Przebudowa Gminnego Zespołu Komunalnego w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


W wyniku prowadzonych robót powstaną nowe pomieszczenia administracyjne wraz z zapleczem socjalnym. Budynek zostanie docieplony, wymienione będą okna i kaloryfery. W środku powstanie klatka schodowa z windą, a dotychczasowe metalowe schody zostaną zdemontowane. Obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W ubiegłym roku zakończył się I etap prac związanych z rozbudową obiektu. W tym czasie wybudowano zaplecze socjalno-robocze i sanitarno-higieniczne (męskie i żeńskie toalety i prysznice) dla brygad remontowo - budowlanych, brygad drogowych oraz pracowników zajmujących się zielenią. Zmodernizowana została również kotłownia gazowa. Obecnie pomieszczenia są już użytkowane przez pracowników.

Dzięki rozbudowie, przestrzeń, w której funkcjonuje GZK będzie bardziej uporządkowana, przystosowana do zwiększonego zakresu działalności jednostki i potrzeb pracowników.

Na czas trwających robót budowlanych dział administracyjny GZK został tymczasowo przeniesiony do Gminnego Ośrodka Sportu w Pawłowicach.

Nadal wszelkie sprawy można załatwiać pod zwykłym adresem (Pawłowice, ul. Mickiewicza 28a), nie zmieniły się też numery telefonów.

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.