Reklama

Wiadomości

  • 5 lipca 2023
  • wyświetleń: 812

Trwa przebudowa ulicy Tuwima w Kobiórze

W ubiegłym tygodniu wykonawca projektu pn. "Przebudowa dróg gminnych w Kobiórze wraz z niezbędną infrastrukturą" dofinansowanego z Rządowego Programu Polski Ład przystąpił do realizacji drugiej części zamówienia obejmującej przebudowę ul. Tuwima na odcinku od ul. Kobiórskiej z obustronnym włączeniem do drogi wojewódzkiej 928 - ul. Centralna w Kobiórze.

Przebudowa ul. Tuwima w Kobiórze
Przebudowa ul. Tuwima w Kobiórze - 06.2023 · fot. UG Kobiór


Zadanie obejmuje przebudowę drogi wraz z odwodnieniem, chodnikiem oraz przebudowę odcinka sieci elektroenergetycznej w postaci wymiany i zabudowy dodatkowych słupów wraz z wyminą przyłączy energetycznych. W trakcie realizacji robót drogowych mieszkańcy muszą się liczyć z utrudnieniami komunikacyjnymi. Wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu.

Równocześnie trwają prace związane z przebudową ul. Błękitnej. Przypominamy, że inwestycja zostanie zrealizowana i odebrana do połowy września 2023 r.

BM / pless.pl

źródło: UG Kobiór

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.