Reklama

Wiadomości

  • 10 czerwca 2023
  • 12 czerwca 2023
  • wyświetleń: 3115

[ZDJĘCIA] Rok Daisy - wyjątkowa sesja fotograficzna uczniów!

W poniedziałek, 5 czerwca w pszczyńskim parku pojawili się goście budzący zdziwienie wielu przechodniów. Byli to uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Pszczynie, którzy wzięli udział w stylizowanej sesji zdjęciowej przygotowanej z okazji obchodów Roku Księżnej Daisy.

Rok Księżnej Daisy - sesja fotograficzna uczniów SP nr 4 - 05.06.2023 · fot. Monika Kamińska-Folwarczny, Joanna Gruszczyńska


Młodzi modele sprawiali wrażenie, jakby byli gośćmi księżnej Daisy i postanowili na chwilę wymknąć się z przyjęcia zorganizowanego w pałacu, by udać się na przechadzkę po pszczyńskim parku.

Fotograf Zuzanna Bachowska wykorzystała przepiękną scenerię, zachęcając młodzież do pozowania na tle kwitnących azalii i rododendronów. Wszyscy zostali wcześniej przygotowani przez kosmetyczkę Paulinę Rajcę (Mobilne Studio Kosmetyczne) i fryzjerkę Adriannę Danisz. Eleganckie fraki, piękne suknie i wiele innych bibelotów zostały wypożyczone z Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach. Atrakcją okazał się także zabytkowy samochód, w którym uczniowie chętnie pozowali do zdjęć. Dzięki uprzejmości firmy Auto Foks z Kobielic mieli okazję sprawdzić, jak niegdyś podróżowano.

Sesja została przygotowana pod okiem Agaty Czerneckiej, Joanny Gruszczyńskiej, Darii Stencel i Moniki Kamińskiej-Folwarczny, nauczycieli z SP nr 4. Uczniów i pedagogów odwiedził w parku burmistrz Dariusz Skrobol, który na chwilę oderwał się od swoich obowiązków, by pogratulować oryginalnego pomysłu.

Na efekt końcowy sesji przyjdzie jeszcze poczekać. We wrześniu planowany jest wernisaż zdjęć. Podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia, a w szczególności firmom i organizacjom, dzięki którym możliwa była realizacja tego przedsięwzięcia:

firmy sesja daisy

firmy sesja daisy

firmy sesja daisy

Joanna Gruszczyńska

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 4 im. Józefa Pukowca w Pszczynie" podaj