Reklama

Wiadomości

  • 28 lutego 2023
  • 24 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 23564

[HARMONOGRAM] Wiosenna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Za nami:

Wiosenna zbiórka odpadów wielkogabarytowych w gminie Pszczyna rozpoczęła się 8 marca. Poniżej szczegółowy harmonogram.

Odpady wielkogabarytowe, gabaryty, śmieci
Zbiórka odpadów wielkogabarytowych - 8.09.2020 · fot. BM / pless.pl


Podczas zbiórki zbierane będą wyłącznie następujące rodzaje odpadów:

  • stare meble, wersalki, fotele, krzesła, wózki dziecięce, itp.
  • zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny (kompletny).


Odpady muszą zostać wystawione przed posesję w dniu zbiórki najpóźniej do godz. 7.00.

Przypominamy, iż do odpadów wielkogabarytowych nie zalicza się następujących odpadów: opon, styropianu, wełny mineralnej, odpadów poremontowych, gruzu, worków po nawozach, okien, drzwi, opakowań po chemikaliach, olejach czy truciznach, odpadów zielonych (gałęzie, trawa, liście), armatury łazienkowej. Odpady te nie będą zbierane!

Harmonogram:



  • 8 marca (środa) - Kolonia Jasna: Bielska, Bratnia, Brylantowa, Diamentowa, Kryształowa, Krzywa, Miła, Ogrodowa, Perłowa, Piękna, Przyjaźni, Radosna, Serdeczna, Skłodowskiej-Curie, Słoneczna, Stalowa, Turkusowa, Wesoła, Zacisze, Złota, Żelazna
  • 9 marca (czwartek) - Kolonia Jasna: Bursztynowa, Granitowa, Grzebłowiec, Gwiaździsta, Koralowa, Kosmonautów, Księżycowa, Kwarcowa, Marmurowa, Platynowa, Rubinowa, Srebrna, Szafirowa, Szmaragdowa, Zdrojowa, Sznelowiec, Cieszyńska
  • 10 marca (piątek) - Os. Stare Miasto, Śródmieście wraz z ulicą Bielską (od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego do Ronda Miast Partnerskich )
  • 13 marca (poniedziałek) - Os. Stara Wieś i Kępa (Paderewskiego, Strzelecka, Łucznicza, Staromiejska, Zbożowa, Doświadczalna, Gajowa, Sadowa, Jaworowa, Żytnia, Skromna, Malinowa, Rzepakowa, Miodowa, Gołębia, Łanowa, Hodowców, Rolnicza, Okopowa, Pszenna, Karłowicza, Lawendowa, Różyckiego)
  • 14 marca (wtorek) - Os. Kępa i Stara Wieś (ul. Wodzisławska, Żorska, Rybnicka, Szaraków, Słowicza, Krucza, Drozdów, Skowronków, Bażantarnia, Bociania, Cegielniana, Leśna, Batalionów Chłopskich, Wspólna, Spacerowa, Poziomkowa, Ziołowa, Zielona, Cicha)
  • 15 marca (środa) - Os. Stara Wieś i Kępa (Sygietyńskiego, Szymanowskiego, Francuska, Morelowa, Brzoskwiniowa, Wiśniowa, Czereśniowa, Św. Jadwigi, Świerkowa, Cedrowa, Cyprysowa, Jałowcowa, Cisowa, Modrzewiowa, Moniuszki, Porzeczkowa) wraz z ul. Matejki i Dunikowskiego
  • 16 marca (czwartek) - Os. Piłsudskiego wraz z ul. Majora Sucharskiego, Katowicką (numery parzyste), ul. Bieruńską (od ronda Św. Jadwigi do skrzyżowania z DK 1) ul. Hubalczyków, ul. Hallera (od ul. Katowickiej do skrzyżowania z DK1)
  • 17 marca (piątek) - Os. Powstańców Śląskich (oprócz Matejki i Dunikowskiego) wraz z ulicą Chopina, Łowiecką, Myśliwską oraz ul. Katowicką (numery nieparzyste)
  • 20 marca (poniedziałek) - Os. Podstarzyniec wraz z ul. Pionierów, Braci Jędrysików, ulicą Bieruńską (od skrzyżowania z DK1 do Jankowic), Piechurów, Lotników, Grenadierów, Studzienicką, Czołgistów, Saperską, Marynarzy, Kawalerzystów, Sybiraków, Piaskową, Żeglarską, Hallera (od skrzyżowania z DK1 do ul. Złote Łany)
  • 21 marca (wtorek) - Os. Daszyńskiego wraz z ul. Broniewskiego, Górnośląską, Nałkowskiej, Prusa oraz częścią ulicy Bielskiej (od skrzyżowania z ulicą Górnośląską do Goczałkowic) ul. Męczenników Oświęcimskich od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ul. Czajkowskiego
  • 22 marca (środa) - Rudołtowice
  • 23 marca (czwartek) - Ćwiklice (na południe od ul. Męczenników Oświęcimskich)
  • 24 marca (piątek) - Ćwiklice (na północ od ul. Męczenników Oświęcimskich wraz z ulicą Męczenników Oświęcimskich)
  • 27 marca (poniedziałek) - Jankowice: ulice Biała, Borowikowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jelenia, Jodłowa, Piaskowa, Sarenek, Św. Jana Pawła II, Zachodnia, Zagajniki, Zielona, Żubrów
  • 28 marca (wtorek) - Jankowice: Akacjowa, Baziowa, Cicha, Dzika, Kasztanowa, Kościelna, Nowa, Przyśnicza, Pszczelarska, Skotnicza, Wielo Droga, Wspólna, Zacisze, Zgodna, Złote Łany, Złoty Kłos
  • 29 marca (środa) - Studzienice
  • 30 marca (czwartek) - Piasek (na wschód od Alei Dębowej), Os. Polne Domy bez ul. Bieruńskiej, Pionierów, Braci Jędrysików, Studzienickiej, Żeglarskiej
  • 31 marca (piątek) - Piasek (na zachód od Alei Dębowej, Aleja Dębowa)
  • 3 kwietnia (poniedziałek) - Czarków
  • 4 kwietnia (wtorek) - Poręba
  • 5 kwietnia (środa) - Brzeźce
  • 24 kwietnia (poniedziałek) - Studzionka
  • 25 kwietnia (wtorek) - Wisła Mała
  • 26 kwietnia (środa) - Wisła Wielka
  • 27 kwietnia (czwartek) - Łąka: Akacjowa, Bratków, Goli, Grochowa, Kwiatowa, Nagietków, Skargi, Stokrotek, Wrzosowa, Lawendowa, Jeziorna, Podlaska, Relaksowa, Wypoczynkowa, Gerberów, Wiejska, Wczasowa, Gospodarcza, Dąbrowskiego, Grottgera, Łukasiewicza, Dobrowolskiego, Pogodna, Drzymały
  • 28 kwietnia (piątek) - Łąka: Dygasińskiego, Gałczyńskiego, Grabowa, Jagiellońska, Kasztanowa, Kamienna, Jana Kupca, Piastów, Leszczyńskiego, Przerwy-Tetmajera, Turystyczna, Tysiąclecia, Wierzbowa, Chałubińskiego, Chełmońskiego, Jaworowa, Lipowa, Norwida, Przybosia, Szymonowicza, Topolowa, Bukowa.

BM / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śmieci, odpady

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śmieci, odpady" podaj