pless.pl

Wiadomości

  • 16 stycznia 2023
  • wyświetleń: 392

Italfrost poznaj historię marki z Pszczyny - dostawcę kompleksowego wyposażenia supermarketów

Materiał partnera:

Jakość, precyzja oraz skuteczność działania- te wartości rodzą się z doświadczenia oraz zdobywanej na przestrzeni lat wiedzy. Właśnie w ten sposób powstał lider wśród kompleksowego wyposażenia supermarketów- marka Italfrost. W dzisiejszym artykule zapraszamy do odkrycia początków przedsiębiorstwa, które aktualnie jest niezawodnym partnerem rentownych i nowoczesnych sklepów!

318436781 647800037042168 4702541059519201722 n


Praktyka, czyli renomaFirma Italfrost rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 1993 roku. Tak długi okres funkcjonowania jest najlepszym świadectwem na doskonałe zrozumienie potrzeb dzisiejszych odbiorców. Lata aktywności pozwoliły na zebranie eksperckiej wiedzy, a także zbudowanie zespołu prawdziwych pasjonatów.Co więcej, praktyka umożliwiła stworzenie autorskiego modelu działania, które dopasowuje się do charakteru oraz warunków konkretnego punktu. Taka strategia jest niezwykle cenną wartością dodaną, podnoszącą konkurencyjność.

Asortyment przyszłościTo właśnie bogaty wybór firmy Italfrost jest wyrazem nieustannego dążenia do rozwoju, a także dynamicznej ekspansji usług. Marka oferuje innowacyjne urządzenia, które powiększają atrakcyjność sklepu, we wszystkich obszarach prowadzenia biznesu- lady chłodnicze, stanowiska oraz regały kasowe, ale to nie wszystko!

regal chlodniczy na warzywa owoce


Kolejny krok milowy nastąpił 10 lat po inauguracji firmy Italfrost. Wówczas zakres usług rozszerzył się o zapewnianie niezawodnego wyposażenia dla powierzchni magazynowych. W ten sposób przedsiębiorstwo stało się dostawcą operatorów logistycznych, oferując nowoczesne i wytrzymałe regały magazynowe, półki oraz wspornikowe antresole! Co więcej, pakiet usług dostosowany jest do możliwości oraz potrzeb kontrahentów i może obejmować kompleksowe wsparcie lub jedynie częściowe oprzyrządowanie.

Optymalizacja bez granicWraz z progresem działalności, Italfrost realizował zlecenia dla kolejnych partnerów, bez względu na ograniczenia geograficzne. Adaptacje firmy docierają do największych aglomeracji w Polsce- Warszawy, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Rzeszowa, ale nie zapominamy również o mniejszych konsumentach. Z czasem renoma firmy zachwyciła również zagranicznych klientów. Adaptacje w stolicy Polski zostały wzbogacone o realizacje w innych europejskich stolicach- Sztokholmie oraz Londynie. Italfrost zaopatruje również prężnie funkcjonujące sieci supermarketów z Kanady, Litwy, Rumuni oraz Ukrainy.

urzadzenia chlodnicze enixe eden i regal ethos


PROfesjonalizmKilkudziesięcioletni staż działalności to ogromna przewaga, którą dostrzegają najpopularniejsze sieci supermarketów. Poza wyposażeniem powierzchni, Italfrost jest również cenionym doradcą. Dzięki praktycznym wskazówkom, zakupione akcesoria wyróżnia się doskonałą klasą, funkcjonalnością, a także wydajnością.

niski regal chlodniczy


Specjaliści Italfrost oferują kompleksowe zaprojektowanie oraz aranżację każdej powierzchni sklepowej, łącząc technologię oraz efektywny design- świetnym przykładem jest Lada Etoille. Całość uzupełniana jest o terminową dostawę, szybki montaż, a także serwis i obsługę na każdym etapie współpracy!