pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 16 stycznia 2023
  • 18 stycznia 2023
  • wyświetleń: 28281

Pościg zakończony kraksą. Rozbity radiowóz, ranny uciekinier!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W poniedziałek, 16 stycznia w Mizerowie na ul. Wyzwolenia doszło do zatrzymania złodzieja samochodowego. 41-letni mężczyzna rozbił się kradzionym pojazdem w trakcie pościgu. Został ranny i trafił do szpitala.

Reklama

WhatsApp Image 2023 01 16 at 19.07.50
Mizerów: policyjny pościg zakończony kraksą - 16.01.2023 · fot. nadesłane przez czytelnika


Pościg rozpoczął się w Strumieniu, gdzie policjanci zauważyli Renault Scenic na żywieckich numerach rejestracyjnych. Było zgłoszenie o kradzieży takiego pojazdu. W momencie, gdy funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania się, kierowca Renault gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Po drodze łamał wszystkie możliwe przepisy ruchu drogowego. Jechał bardzo agresywnie.

W Studzionce próbował zepchnąć radiowóz do rowu uderzając w jego bok. Na szczęście policjanci opanowali sytuację i byli w stanie kontynuować pościg uszkodzonym pojazdem. Do zatrzymania doszło w Mizerowie, gdzie na ul. Wyzwolenia 41-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonową podstawę słupa. Został ranny, stracił na chwilę przytomność.

Został zatrzymany i przekazany pod opiekę ratowników medycznych. Trafił do jastrzębskiego szpitala, gdzie jest cały czas pod okiem lekarzy i policjantów. Nie wiadomo czy był trzeźwy. Pobrano mu krew do analizy, a wyniki będą znane dopiero za kilka dni. Trwają dalsze czynności. Śledztwo nadzoruje prokuratura.

Loading...

sid / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj