pless.pl

Wiadomości

  • 14 listopada 2022
  • wyświetleń: 363

Jesienny ślub - udekoruj swoją weselną salę!

Materiał partnera:

Dzień, w którym wypowiesz magiczne "tak" pozostanie w Twojej pamięci na zawsze. Silne emocje i wzruszenie, to mieszanka, która sprawi, że dzień ślubu jest niezwykle wyjątkowy - zarówno dla przyszłego małżeństwa, jak i dla zaproszonych najbliższych.

pixabay.com


Organizując przyjęcie weselne musisz zadbać o dodatki - tj. aranżacje sali, zaproszenia ślubne, bukiety i ozdoby na stole szwedzkim. Idealną inspiracją do wszystkich tych elementów będzie jesień - tj. czas intensywnie pachnącej lawendy, purpury wrzosu, opadających liści i kasztanów na chodnikach.

Jesienne inspiracjeTrendy się zmieniają, a wnętrza rustykalne, prześcigają się z wnętrzami glamour. Pomimo zmiennych barw i stylów jedno pozostaje niezmienne - dekoracje. To one wdzięcznie i efektownie podkreślają doniosłość tego "Wielkiego dnia".

Jeśli organizujesz ślub w najbliższych tygodniach - z powodzeniem wykorzystać możesz zarówno dary natury, jak i gotowe elementy, które podkreślą tą piękną porę roku. Cóż, w opadających liściach, szyszkach i leżących na chodnikach żołędziach jest naprawdę sporo uroku.

W ramach weselnych inspiracji, przygotowaliśmy kilka propozycji na udekorowanie swojego jesiennego wesela.

Główna salaAranżacja głównej sali to dla przyszłych małżonków główny "punkt programu". Nic dziwnego - to tutaj goście spędzą kilka godzin, celebrując ten ważny dzień. To w niej zagospodarować musisz każdy kąt, dbając o ozdoby na parkiecie, przy wejściu i za parą młodych. W tym celu doskonale sprawdzą się sztuczne kwiaty - np. herbaciane róże - które stworzą piękną, kolorową ścianę za głównym stołem. Dodatkowo przy wejściach rozstaw brązowo-bordowe balony na stojakach, a przy parkiecie połóż duże donice z wrzosem. Nie zapomnij zawiesić pod sufitem szerokich taśm i wstążek.

StołyOprócz podstawowych elementów - obrusa, zastawy i kieliszków z ciętego szkła - niezwykle ważne jest udekorowania centralnej przestrzeni na stole. Oczywistym rozwiązaniem są cięte kwiaty w wazonach..., ale czemu by nie sięgnąć po ozdoby inspirowane jesienną aurą? W tej roli idealnie sprawdzą się stroiki z wykorzystaniem zasuszonych liści, szyszek i kasztanów. Doskonałym wyborem będą także dekoracje świąteczne, lampiony i styropianowe ozdoby w ulubionym motywem. Nie zapomnij o eleganckich serwetkach i wstążkach, zawiązywanych na nogach stołu lub krzeseł.

Kościół, kapliczka lub altanaCzyli miejsce, w którym padnie to magiczne i długo wyczekiwane słowo "tak". Bardzo często aranżując to miejsce, na barkach zakochanej pary spoczywa obowiązek dostarczenia akcesoriów i dodatków. Te rozwiesza się na ławach lub krzesłach, albo rozkłada na dywanie, prowadzącym do centralnego punktu lub ołtarza. W tej roli idealnie sprawdzą się lampiony na długie świeczki, sztuczne płatki kwiatów lub własnoręcznie tworzone wianki. Dodatkowo rozwieś przed wejściem banner z inicjałami lub cytatem, który najlepiej odda Twoje emocje i uczucia - niech wszyscy o nich wiedzą!

AutoTo nim zakochana para dojeżdża pod weselną salę. W jego dekorowaniu warto wybrać gotowe wiązanki, które montuje na tylnych blachach, a także napisy czy balony, które przyczepia się do dachu. Niezwykle popularne są również puszki lub drobne elementy, które mocuje się do zderzaków. Dobierz do nich szalone, zabawne tablice rejestracyjne lub duże naklejki z motywem rustykalnym, leśnym lub jesiennym.

Wszystkie te (i znacznie więcej!) dodatki oferuje Ci sklep internetowy Moje Party.