pless.pl

Wiadomości

  • 6 listopada 2022
  • wyświetleń: 316

Złote kolczyki - do czego pasują i jak nosić je z klasą?

Materiał partnera:

Biżuteria jest dopełnieniem naszego stroju i często też nosimy ją dla własnej przyjemności. Pośród niej istnieją elementy i wzory kultowe, które każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji i które sprawdzą się zarówno na formalne, jak i codzienne okazje. Jednym z dobrych przykładów są złote kolczyki, które z powodzeniem możemy założyć praktycznie do każdej kreacji. Jak je nosić z klasą?

unsplash.com


1. Złote kolczyki białe i żółte - podstawa w każdej kolekcji biżuterii
2. Do czego nosić kolczyki złote?
3. Jak wybrać kolczyki złote dla siebie?

Złote kolczyki białe i żółte - podstawa w każdej kolekcji biżuterii



Złote kolczyki to unikatowa biżuteria, która w niepowtarzalny sposób potrafi podkreślić rysy twarzy i jest w stanie uczynić każdą, nawet najprostszą kreację tą wyjątkową. W swojej kolekcji biżuterii posiada je praktycznie każda kobieta, a także często korzystamy z nich zarówno na co dzień, jak i przy bardziej formalnych okazjach. Chociaż najbardziej bogaty wybór kolczyków dotyczy tych wykonanych z żółtego złota, z powodzeniem znajdziemy też piękne wzory w odcieniach bieli i różu. Dodatkowo przez swoją uniwersalność złoto wygląda świetnie z praktycznie każdym kamieniem szlachetnym, co daje nam duże pole do popisu w wyborze naszej ulubionej biżuterii.

Do czego nosić kolczyki złote?



Kolczyki srebrne i złote to bardzo dobra baza zarówno do strojów formalnych, jak i tych bardziej codziennych. To, na jaką okazję się sprawdzą najbardziej zależy od ich kształtów. Na biznesowe spotkania najlepszym wyjściem będzie delikatny, stonowany wzór, który nie rzuca się za bardzo w oczy. Z kolei do strojów wieczorowych świetnie sprawdzą się koła oraz inne większe, bardziej efektowne projekty. Na co dzień możemy nosić absolutnie dowolny wariant, tak długo jak będzie nam z nim wygodnie. Ze względu na swoją klasyczną barwę, zarówno złoto jak i srebro to metale, które dopasują się do każdego koloru odzieży - zarówno ciemniejszych, jak i jasnych odcieni.

Jak wybrać złote kolczyki dla siebie?



Wybierając złote kolczyki dla siebie powinniśmy przede wszystkim upewnić się, aby nie były zbyt duże i nie obciążały przesadnie naszych uszu. W przypadku dużych wzorów, jak na przykład koła, musimy uważać aby ozdoba nie wplątywała nam się we włosy, jeżeli lubimy je nosić rozpuszczone - w innym wypadku ryzykujemy szarpnięcie i naderwanie delikatnej części ucha. Ostatecznie też powinniśmy upewnić się, że nie mamy alergii na żadną z domieszek metali w kupowanej biżuterii. Dotyczy to szczególnie srebra, które czasem jest łączone z niklem.