Wiadomości
- 2 listopada 2022
- 3 listopada 2022
- wyświetleń: 5420
[ZDJĘCIA] Nawierzchnia na placu zabaw podpalona przez wandali
Zmodernizowany w sierpniu tego roku plac zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli został uszkodzony.

O wyrządzonych szkodach poinformował urząd gminy. Wymieniona niedawno nawierzchnia placu zabaw została podpalona przez wandali. Policja już podjęła kroki znalezienia sprawców. Przekazano policji nagrany materiał z kamer. Obiekt na czas naprawy pozostaje zamknięty ze względu na zniszczenia.

Urzędnicy apelują - jeżeli widzisz akt wandalizmu - reaguj!
Zobacz także
Plac zabaw przy przedszkolu w Piasku będzie zamykany. To reakcja na wandalizm i wulgarne zachowania
[WIDEO] Rozpoznajesz ich? Zniszczyli baner i przystanek autobusowy
[FOTO] Były najgorsze w całej gminie. Przystanki i znaki w Piasku wyczyszczone z bohomazów wandali
[FOTO] Dewastacja na cmentarzu w Pszczynie
Modernizacja systemu monitoringu w Kobiórze z rządowego programu. Potrzebny głos mieszkańców!
[ZDJĘCIA] Stop niszczeniu pracy rolników! Wandalizm na polu uprawnym w Piasku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







