pless.pl

Wiadomości

  • 20 października 2022
  • wyświetleń: 474

Najpopularniejsze odkurzacze Xiaomi - użytkowanie i serwis

Materiał partnera:

W dzisiejszym świecie roboty czyszczące odgrywają ważną rolę w miejscach pracy i domach.

W dzisiejszym świecie roboty czyszczące odgrywają ważną rolę w miejscach pracy i domach. Roboty zajmą się kurzem i resztkami pozostawionymi na podłodze w wyniku codziennych czynności i zapewnią utrzymanie podłogi w czystości i porządku. Jest to niezbędne urządzenie w domach malucha i alergika. Ponieważ dzieci są bardziej podatne na kurz i cząstki brudu na podłodze.

xiaomi roborock vacuum s6 black


Nasz serwis zajmuje się sprawdzaniem i naprawą zrobotyzowanych odkurzaczy, a główne marki którymi się zajmujemy to Xiaomi, Roborock, Viomi.

SERWIS I NAPRAWA

Dlaczego mój robot nie działa tak wydajnie jak kiedyś? Odkurzacze ciężko pracują w domu i wymagają pielęgnacji i konserwacji, tak jak każdy inny obiekt z ruchomymi częściami. Z biegiem czasu gromadzą się brud, włosy i zanieczyszczenia, które utrudniają działanie odkurzacza, powodując zużycie i potencjalnie uszkadzając maszynę, jeśli nie jest sprawdzana. Wyobraź sobie, że twój robot był wielkim trybikiem; gdyby coś miało mu przeszkadzać; nie byłby już w stanie działać skutecznie.

odkurzacze Xiaomi


Jakie oznaki wykazują potrzebę serwisowania mojego robota?

Niektóre oznaki, że Twój robot może skorzystać na gruntownym serwisie, obejmują co najmniej jeden z następujących elementów:

  • Nie zbiera jak poprzednio
  • Jeżdżenie przez ograniczony czas
  • Ciągły sygnał dźwiękowy
  • Kody błędów pojawiające się bez wyraźnego powodu
  • Brak ładowania, włączania lub powrotu do stacji dokującej
  • Wydawanie głośnych, niezgrabnych dźwięków lub jazda w kółko


Jak często należy serwisować moje urządzenie? Zalecamy serwisowanie urządzenia mniej więcej co dwanaście miesięcy, w zależności od kilku czynników, w tym: - Ilość brudu i kurzu- Osoby wrażliwe w domu- Zwierzęta i sierść zwierząt- Czynniki środowiskowe, w tym poziom zapylenia- Częstotliwość użycia

roidmi eve plus 02


Co się robi w serwisie robota? Kompleksowa usługa czyszczenia robota obejmuje: - Demontaż myjki- Przebudowa modułu głowicy czyszczącej- Czyszczenie, dosmarowywanie i testowanie skrzyń biegów i napędów szczotek- Czyszczenie lewego, prawego i przedniego koła- Czyszczenie czujników w całym odkurzaczu- Czyszczenie szczotek- Czyszczenie przedniego zderzaka i czujników upadku- Kompletna przebudowa i oczyszczenie pojemnika na kurz- Uruchamianie baterii przez cykle ładowania w celu poprawy czasu pracy- Obszerne testy na twardych i miękkich wykładzinach podłogowych w celu zapewnienia funkcjonalności- Naprawa/wymiana części**Należy pamiętać, że wszelkie dodatkowe części lub naprawy będą wiązać się z dodatkowymi kosztami. Zapraszamy do naszego cennika.