pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 14 października 2022
  • 17 października 2022
  • wyświetleń: 7138

Nie żyje Krystian Czypek - były radny i społecznik z Łąki

Zmarł Krystian Czypek - aktywny działacz społeczny, w latach 1998 - 2018 radny Rady Miejskiej w Pszczynie.

Krystian Czypek
Nie żyje Krystian Czypek · fot. pless.pl


W trakcie pięciu kadencji radnego Krystian Czypek zabiegał nie tylko o rozwój swojego sołectwa - Łąki, ale także całej gminy. Odzwierciedlało to zaufanie lokalnej społeczności, która chciała, aby przez dwadzieścia lat reprezentował mieszkańców i ich wspólne cele. Ogromne zaangażowanie pozwoliło na realizację wielu z tych projektów. Krystian Czypek był osobą szanowaną przez mieszkańców.

Kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom Krystiana Czypka składają Rada Miejska w Pszczynie, burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, zastępca burmistrza Magdalena Czarnecka, zastępca burmistrza Piotr Sidzina oraz pracownicy ratusza.

Pogrzeb Krystiana Czypka odbędzie się we wtorek, 18 października o godz. 9:00 w kościele św. Mikołaja w Łące. Wcześniej, o godz. 8.15. możliwe będzie pożegnanie zmarłego w kaplicy przykościelnej. Zostanie pochowany na cmentarzu parafialnym.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.