pless.pl

Wiadomości

  • 10 października 2022
  • wyświetleń: 404

Umywalki nablatowe - wszystko co powinieneś o nich wiedzieć

Materiał partnera:

Co jest niezbędne w każdej łazience i toalecie? Rzeczy te można wymieniać w nieskończoność. Ale na samym szczycie listy znajdują się oczywiście umywalki łazienkowe. Wybór dostępnych tych w sprzedaży jest olbrzymi, ale te, które w ostatnich latach cieszą się największą popularnością, to właśnie umywalki łazienkowe nablatowe. Co to takiego? Jakie mają zalety? Jak z nich korzystać i jak wygląda prawidłowy sposób montażu? Umywalka nablatowa określana również jest mianem umywalki wolnostojącej. Można ją ustawić praktycznie na każdym blacie, dysponującym odpowiednią wytrzymałością. Małe umywalki nablatowe prezentują się bardzo elegancko i są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Można je spotkać w toaletach lokali gastronomicznych, ale również domach, mieszkaniach i biurach.

Linkhouse


Jak powinna być zainstalowana umywalka nablatowa?Osoby, dla których nablatowe umywalki stanowią nowość, mogą zastanawiać się, jak wygląda ich prawidłowy montaż. Otóż wszystko zależy od rodzaju umywalki. Ze względu na to, że dekoracyjna misa umywalki nie ma gotowych otworów montażowych, jest ona przytwierdzana do stołu przez specjalnie wyprofilowane syfony i odpływy. Większy zlew nablatowy dodatkowo można mocować do podłoża solidnymi klejami montażowymi i oczywiście uszczelniając je silikonem. Silikon pełni bardzo ważną rolę - sprawia, że umywalka nablatowa będzie na całej powierzchni styku uszczelniona i woda nie będzie się pod nią dostawać, mogąc uszkodzić drewniany blat. Jest to ważne zarówno dla utrzymania wysokiej higieny, jak i stabilności umywalki. Nie będzie się ona kołysać na boki i będzie stabilnie spoczywać na blacie.

Umywalki łazienkowe nablatowe i ich kształtyNowoczesna i modna ceramika sanitarna jest dziś dostępna w wielu niestandardowych kolorach i kształtach. Umywalki coraz częściej zaczynają przypominać niewielkie dzieła sztuki, wyróżniając się nietypowymi kształtami. Wyprofilowane w wodospady, o różnych kształtach asymetrycznych, a do tego wyprodukowane z rozmaitych materiałów, nawet drewna egzotycznego, odpornego na działanie wody. W przypadku innych umywalek może znajdować się na nich powłoka ochronna, ułatwiająca ich czyszczenie. Do nowoczesnych wnętrz polecamy umywalki na blat w stylu industrialnym. Świetnie sprawdzają się one we wnętrzach loftowych i nie tylko. Jeżeli chodzi o kolor umywalki, to standardem przestaje być tylko biel. Bardzo chętnie kupowane są umywalki w odcieniach szarości, przeźroczyste wykonane ze szkła, a nawet imitujące naturalny kamień.
Salon łazienek Mirad Beta

Adres firmy:
Gen. Walerego Wróblewskiego 70/72, 93-566 Łódź

Telefon:
+48 (42) 684 10 71

Strona WWW:
https://miradbeta.pl/

Cenne porady:Czy pozycjonowanie ma sens?