pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 5 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 633

[FOTO] Kolejna ulica na ćwiklickim osiedlu wyremontowana

W ostatnich dniach przeprowadzono remont ulicy Sikorskiego w Ćwiklicach. Nowa nakładka asfaltowa poprawi komfort i bezpieczeństwo w tej części sołectwa.

Ulica Sikorskiego w Ćwiklicach wyremontowana  - 04.08.2022
Ulica Sikorskiego w Ćwiklicach wyremontowana - 04.08.2022 · fot. UM Pszczyna


Prace wykonano na blisko 200-metrowym odcinku od skrzyżowania z ulicą Męczenników Oświęcimskich do skrzyżowania z ulicą Sosnkowskiego.

- Remont najbardziej zniszczonego fragmentu ulicy Sikorskiego to dobra informacja dla mieszkańców sołectwa, którzy sygnalizowali taką potrzebę - mówi radny miejski Leszek Szczotka. Radny podkreśla, że to już kolejne takie zadanie zrealizowane przez gminę Pszczyna w ostatnim czasie w Ćwiklicach.

- W czerwcu zakończyła się przebudowa ulicy Strzelców Podhalańskich, wcześniej na ulicy Sosnkowskiego wymieniona została nawierzchnia, a w 2021 roku wzdłuż ulicy 11 Listopada powstał chodnik - wymienia.

Warto wspomnieć, że równocześnie dzięki współpracy gminy Pszczyna i powiatu pszczyńskiego prowadzona jest budowa chodnika wzdłuż ulicy Zawadzkiego od Ćwiklic w kierunku Rudołtowic.

ar / pless.pl
źródło: UM Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.