pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 czerwca 2006
  • wyświetleń: 9603

Wypadek śmiertelny

Do tragedi doszło dziś nad ranem w Pszczynie. Na skrzyżowaniu krajowej "jedynki" z ulicą Męczenników Oświęcimskich zderzyły się dwa samochody: jedna osoba zginęło, 5 zostało rannych. Kierujący busem marki Mercedes jadąc od Oświęcimia w kierunku Pszczyny nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu DK-1 samochodowi ciężarowym marki Man. Na miejscu zginął pasażer mercedesa. Pozostałe osoby zostały przewiezione do szpitala w Pszczynie. Mówi naczelnik pszczyńskiej "drogówki" Artur Wątroba.

Do tragedii doszło o 3.25 wtedy na skrzyżowaniu Męczenników Oświęcimskich z DK-1 działa tylko sygnalizacja "pulsująca", jednak - jak mówi naczelnik pszczyńskiej "drogówki" Artur Wątroba - kierowca mercedesa powinien zastosować się do znaków drogowych. Na razie nie wiadomo czy kierowca, który spowodował tragiczny wypadek był trzeźwy - jego krew została zabezpieczona i będzie badana.

Iza / Mega FM

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.