pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 grudnia 2021
  • wyświetleń: 125

Podaruj coś specjalnego swoim pracownikom i klientom

Materiał partnera:

Coraz częściej w prowadzonych przez nas firmach stawiamy na dbałość o poprawne relacje z pracownikami, oparte na szacunku i wdzięczności za trud włożony w budowanie wartości przedsiębiorstwa. Dziś poza uczciwą wypłatą na czas warto stawiać też na ważnym miejscu dobrą atmosferę, w której każdy ma poczucie, że przynależy do tego miejsca i jego głos zostanie w razie potrzeby wysłuchany.

Podaruj coś specjalnego swoim pracownikom i klientom


Zadbaj o dobrą atmosferę w Twoim miejscu pracyBudowanie więzi z firmą to skomplikowany proces, zwłaszcza, gdy część lub całość naszych zleceń wykonujemy zdalnie. Trudno wtedy o głębsze relacje z innymi pracownikami lub szefostwem, nie czujemy się częścią składową zespołu i zdecydowanie chętniej zmieniamy zatrudnienie. Dobra atmosfera w pracy ma też przełożenie na ogólne samopoczucie pracowników, mniejszy stres i większe zadowolenie ze swojego stanowiska. W zespole, w którym pracownik dobrze się czuje, lepiej wykonywane są obowiązki. Jedną z najlepszych okazji do okazania wdzięczności względem pracowników są święta. Niemal we wszystkich firmach dostrzeżono już, jak ważne jest, by na zawodowy grunt przełożyć nieco tradycji związanych do tej pory wyłącznie z życiem rodzinnym. Stąd coraz większa popularność firmowych poczęstunków, wigilii organizowanych w restauracjach oraz prezentów dla pracowników. Zastanawiasz się, że taka praktyka będzie miała sens w Twoim przedsiębiorstwie? Zdecydowanie tak!

Słodki upominek, który wywoła uśmiech na twarzyBez względu na branżę, w której działasz, nagradzanie pracowników dodatkowymi poza wypłatą benefitami jest bardzo dobrze odbierane i pomaga budować wizerunek firmy świadomej wartości pracownika i chętnej do zacieśniania relacji z nim. Święta zbiegają się z końcówką roku, to naprawdę idealny moment, by pracownikom podziękować za rok spędzony wspólnie, za pracę i za ambicję włożoną w wykonywane przez nich obowiązki. Paczki świąteczne dla firm idealnie sprawdzają się jako podarunek z okazji Świąt Bożego narodzenia, a ogromny ich wybór znajdziesz na Paczuchy.pl. Różnorodność wielkości i zawartości pomoże Ci wybrać upominki dla pracowników dopasowane do Twoich planów i potrzeb. Taki gest, o rodzinnym charakterze, połączony ze składaniem życzeń czy łamaniem się opłatkiem, będzie z pewnością bardzo dobrze i miło odebrany.

paczuchy-milka


Wysoka jakość na wyciągnięcie rękiPaczki świąteczne dla firm to też dobry pomysł na wyróżnienie najlepszych klientów lub cenionych kontrahentów. Wraz z podsumowaniem roku można podziękować im za łączące nas biznesowe więzi, wręczając kosz pełen słodkości i butelki dobrego alkoholu. Jest to gest taktowny, z gustem i właściwy na praktycznie każdym szczeblu biznesowym. Na Paczuchy.pl masz ogromny wybór szykownie zapakowanych paczek świątecznych dla firm, które są gotowe do wręczenia. Zestawy te są skomponowane w przemyślany sposób, by razem tworzyć spójną całość, efektownie zapakowane i dobrze zabezpieczone na czas transportu. W ciągu kilku chwil możesz zatem zamówić potrzebną Ci ilość paczek świątecznych, których jakość stoi zawsze na najwyższym poziomie.