pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 grudnia 2021
  • wyświetleń: 929

-10% na biżuterię w pracowni złotniczej Mendrykowski

Artykuł sponsorowany:

Boże Narodzenie, a kilka dni później Nowy Rok to magiczny czas, gdy szczęście osób nam bliskich jest najcenniejsze. To również okres podarunków dla osób, które kochamy i szanujemy. Jeżeli nie zdążyłeś jeszcze kupić odpowiedniego upominku, to podpowiadamy - biżuteria jest doskonałym pomysłem na prezent! Zwłaszcza teraz, gdy w Pszczynie przy ulicy Warownej 35 można ją kupić w bardzo atrakcyjnej cenie!

Teraz w naszej pracowni złotniczej aż 10% rabatu na całą ofertę biżuterii! Zapraszamy po wspaniały prezent dla bliskiej osoby!


Pracownia złotnicza Mendrykowski w Pszczynie


Firma Mendrykowki została założona w 1973 roku. Najpierw funkcjonowała jako Spółdzielnia Pracy w Pszczynie, a od 1990 roku działa przy ulicy Warownej 35 jako prywatna pracownia złotnicza. Dwa lata później jej działalność została poszerzona o sklep jubilerski Agat mieszczący się w Pszczynie przy ulicy Warownej 23.

Obecnie w swojej ofercie sklep jubilerski Agat posiada bardzo duży wybór wzorów biżuterii, w tym ślubnej i zaręczynowej, a także z brylantami. Znajdą tu Państwo wyjątkowe pierścionki, piękne kolczyki, unikatowe wisiorki i łańcuszki. Asortyment wzbogacają zegary, zegarki i eleganckie papierośnice.

Mendrykowski Jubiler

Mendrykowski Jubiler

Mendrykowski Jubiler

Mendrykowski Jubiler


Zakres naszych usług w pracowni obejmuje wszelaki przerób i naprawy biżuterii złotej i srebrnej z materiału własnego oraz powierzonego przez klientów. prowadzimy: skup złota, sprzedaż, przeróbki obrączek, pierścionków, kolczyków, łańcuszków. Gwarantujemy także profesjonalne usługi grawerskie, tj. napisy w obrączkach na długopisach, zegarkach, wisiorkach.

Wieloletnia praktyka jak i doświadczenie w branży jubilerskiej gwarantują wysoką jakość wykonywanych produktów, jak i wszelkich usług powierzonych przez Klientów.

Zapraszamy do naszej pracowni.

Mendrykowski


Pracownia złotnicza
Pszczyna
ul.Warowna 35
Tel. 512 237 323

Czynne:
  • pn.-pt.: 9.00 - 17.00
  • sobota: 9.00 -12.00


Sklep jubiler AGAT
Pszczyna
ul.Warowna 23
Tel. 32 210 48 87

Czynne:
  • pn.-pt.: 9.00 - 17.00
  • sobota: 9.00 -13.00


Lokalizacja: