pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 listopada 2021
  • wyświetleń: 1285

[ZDJĘCIA] Naprawiono drogę między Ćwiklicami a Miedźną

W Miedźnej i Ćwiklicach zakończyły się roboty związane z naprawą nawierzchni jezdni na łącznej długości blisko 700 m.

Kombatantów w Ćwiklicach
Odcinek ul. Kombatantów w Ćwiklicach naprawiony · fot. powiat


Droga powiatowa została naprawiona na 375-metrowym odcinku ul. Topolowej w Miedźnej od wcześniej wyremontowanego fragmentu w kierunku Pszczyny oraz 320-metrowym odcinku ul. Kombatantów w Ćwiklicach - od skrzyżowania z ul. Grzybową w kierunku Miedźnej.

W ramach zadania naprawiono także pobocza oraz wykonano pozostałe roboty towarzyszące. Prace przeprowadziła wyłoniona w przetargu firma Drogród z Ćwiklic.

Odcinek ul. Topolowej w Miedźnej naprawiony
Odcinek ul. Topolowej w Miedźnej naprawiony - 18.11.2011 · fot. powiat


Koszt naprawy nawierzchni na obu odcinkach dróg powiatowych o łącznej długości blisko 700 m wyniósł niemal 290 tys. zł. Zadanie w całości zostało sfinansowane z budżetu Powiatu Pszczyńskiego. Protokół ostatecznego odbioru robót podpisano w środę, 17 listopada.

To nie pierwsze prace wykonywane na tym terenie.

- W grudniu zeszłego roku na 600-metrowym odcinku drogi ul. Topolowej w Miedźnej została ułożona nowa nawierzchnia. Wcześniej w rejonie skrzyżowania ul. Wiejskiej i Topolowej wyremontowany został przepust drogowy wraz z rowami oraz przebudowany ok. 270-metrowy odcinek drogi - mówi Grzegorz Nogły, członek Zarządu Powiatu Pszczyńskiego.

ar / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.