Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2021
  • 28 października 2021
  • wyświetleń: 25486

[ZDJĘCIA] Zderzenie dwóch ciężarówek na DK-1

Do zdarzenia doszło około godziny 16.20. Na odcinku drogi krajowej numer 1 w Kobiórze zderzyły się 2 samochody ciężarowe.

Zderzenie dwóch ciężarówek na DK-1 w Kobiórze - 27.10.2021 · fot. Wojtek


Do zdarzenia doszło w rejonie zjazdu na Promnice. Sprawca zdarzenia to 34-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, który najechał na tył poprzedzającego samochodu ciężarowego z naczepą. Obaj kierujący byli trzeźwi. Nie odnieśli żadnych obrażeń.

Na miejscu pracują: zastępy PSP Pszczyna, OSP Kobiór oraz policja. Droga na czas działań była całkowicie zablokowana w stronę Bielska. Policja wyznaczyła objazd poprowadzony ul. Sikorskiego i al. Bielską w Tychach, następnie przez Kobiór ul. Przelotową do świateł na DK1 w Kobiórze. Ruchem na krajowej jedynce kieruje patrol policji.️ Ulice, którymi prowadził objazd, były lub są nadal zakorkowane.

Według informacji z godziny 19.00, prawy pas drogi był już przejezdny. O godzinie 19.50 droga była całkowicie przejezdna.

ar, sid / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj