pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 27 października 2021
  • 2 listopada 2021
  • wyświetleń: 1197

Opłata uzdrowiskowa - konsultacje społeczne

Za nami:

W dniach od 29 października do 10 listopada odbędą się konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Gminy Goczałkowice-Zdrój w sprawie opłaty uzdrowiskowej.

Opinie i uwagi można zgłaszać:

  • w wersji papierowej, przy użyciu formularza dostępnego na stronie internetowej oraz w BIP. Opinie wyrażone w tej formie należy złożyć w Urzędzie Gminy, w punkcie odbioru przesyłek zorganizowanym parterze lub przesłać pocztą na adres Urzędu Gminy w Goczałkowicach-Zdroju ul. Szkolna 13.
  • w wersji elektronicznej, za pomocą platformy EPUAP (www.epuap.pl) lub PEUP (eurzad.goczalkowicezdroj.pl), wykorzystując w tym celu pismo ogólne do Urzędu Gminy.


Dokument musi być opatrzony Kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym.

Więcej: www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/bipkod/25714929

Przypomnijmy: opłatę uzdrowiskową płacą osoby fizyczne, przebywające dłużej niż dobę w celach zdrowotnych, turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych w miejscowościach, którym nadano status uzdrowiska za każdy rozpoczęty dzień pobytu w nich.

ar / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.