Reklama

Wiadomości

  • 7 września 2021
  • 11 września 2021
  • wyświetleń: 6991

Bezpłatne zajęcia rowerowe i wokalne dla uczniów

W nowym roku szkolnym Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej uruchomiło nowe bezpłatne zajęcia pozaszkolne dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu pszczyńskiego.

Terenowy Wyścig Rowerowy z okazji Dnia Dziecka - dzieci od 4 - 8 lat, zdjęcia z trasy - 05.06.2021
Zajęcia rowerowe z UKS Avatar · fot. Grzegorz Załucki


Koło rowerowe/kolarskieZajęcia rowerowe (kolarskie) adresowane są do tych, którzy lubią jeździć na rowerze rekreacyjnie i bardziej wyczynowo. Uczestnicy zajęć dowiedzą się, jak w pełni wykorzystać swój potencjał na rowerze? W jaki sposób skutecznie przełożyć energię na efektywną jazdę? Jak nie marnować sił podczas jazdy? Poznają technikę pedałowania, dzięki czemu jazda na rowerze staje się płynna i zwiększy wydajność rowerzysty/kolarza. Nie zabraknie wspólnych wycieczek rowerowych po ziemi pszczyńskiej. Do udziału w zajęciach wystarczą chęci, sprawny rower i kask (obowiązkowo).

Obecnie zajęcia odbywają się przy Szkole Podstawowej w Kobielicach, a w zależności od zainteresowania w przyszłości może pojawić się możliwość ich organizacji w Pszczynie lub innych miejscowościach powiatu pszczyńskiego.

Zajęcia prowadzą:

  • Rafał Sekta - trener kolarskiej grupy z klubu UKS Avatar Kobielice. Swoją karierę kolarską zaczynał w Klubie GKS Krupiński Suszec, gdzie pod opieką trenera Franciszka Gazdy zdobywał pierwsze laury. Szkołę średnią ukończył we Wrocławiu gdzie pod okiem trenerów kadry Narodowej Wincentego Majki oraz Waldemara Cebuli, miał możliwość doskonalenia swoich umiejętności kolarskich. Wykształcenie wyższe zdobył na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Medalista Mistrzostw Polski (4 medale) w kategorii Masters.
  • Wojciech Magulski - instruktor turystyki rowerowej, pasjonat jazdy na rowerach MTB, nauczyciel WF


Szczegóły na: https://www.facebook.com/uksavatar/ oraz na https://www.uksavatar.pl/

zajęcia rowerowe


Zajęcia wokalneśpiew, wokal, piosenkarka
Zajęcia wokalne będą odbywać się w auli I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie · fot. pixabay.com


Po 1,5-rocznej przerwie reaktywowane zostały zajęcia wokalne, które w auli I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie poprowadzi Joanna Gajda. Zajęcia są bezpłatne i odbywać się będą popołudniu w środy i piątki.

Joanna Gajda jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (kierunek wokalno-aktorski). Posiada certyfikat Natural Voice Perfection (Mix Technique). Współpracowała z wieloma zespołami, placówkami kultury oraz agencjami artystycznymi między innymi z Estradą Śląską.

zajęcia wokalne popp

ar / pless.pl

źródło: Powiat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj