Wiadomości

  • 24 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1448

Drukarnia fleksograficzna w Pszczynie - alternatywa dla offetu i sitodruku

Materiał partnera:

Druk fleksograficzny jest powszechnie uważany za najprostszą i najbardziej ekonomiczną metodę drukowania. Wykorzystując elastyczne polimerowe płyty drukarskie, druk fleksograficzny stanowi doskonałe i uniwersalne rozwiązanie dla nawet najbardziej wymagających projektów.

Linkhouse


Od drukowanych opakowań na żywność i napoje po opakowania higieniczne, ogrodnicze i karmy dla zwierząt - Nasze rozwiązania w zakresie druku fleksograficznego zapewniają, że każdy produkt wygląda wyjątkowo na tle konkurencji.

Nasz działający w Pszczynie zespół graficzny tworzy profesjonalne, nadające się do druku projekty z szybkim terminem realizacji. Zapewniamy indywidualną obsługę od pomysłu do finalnego druku. Możemy omówić Twoje projekty w trakcie całego procesu - przez telefon, e-mail lub osobiście w pracowni.

Profesjonalizm, przywiązanie do jakości i pełne zaangażowanie, to tylko niektóre z kluczowych cech, które sprawiają, że Atria Polska jest wyjątkową drukarnią fleksograficzną. Oferuje szeroką gamę usług w zakresie druku opakowań dla przemysłu spożywczego i niespożywczego. W drukarni Atria Polska jesteś we właściwym miejscu, aby zaspokoić wszystkie swoje potrzeby w zakresie druku fleksograficznego.
Drukujemy między innymi na:
  • Etykietach na butelki plastikowe (PET)
  • Elastycznych opakowaniach z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego (opakowania na chipsy, ciastka, lody, croissanty, orzeszki ziemne, orzechy włoskie, suszone owoce, makarony i płatki śniadaniowe itd.)
  • Elastycznych opakowaniach z tworzyw sztucznych dla przemysłu niespożywczego (opakowania na papier higieniczny, chusteczki nawilżane, serwetki, serwetki dla dzieci, papier kuchenny i toaletowy, na detergenty itd.)
  • Workach próżniowych i foliowych przeznaczonych do różnych zastosowań.


Linkhouse


Naszą misją jest być zawsze blisko potrzeb naszych klientów. Dlatego też, od momentu powstania drukarni fleksograficznej Atria Polska, inwestujemy w rozwój naszej technologii i stale dbamy o to, aby nasze usługi stale się rozwijały i były konkurencyjne w stosunku do naszych krajowych konkurentów.

Zgodnie z naszym zaangażowaniem w ochronę środowiska, wszystkie folie Atria Polska są w pełni recyklingowane, a odpady produkcyjne są poddawane recyklingowi i ponownie przetwarzane na materiały do druku.

Nowoczesna technologia pozwala nam na przygotowanie i produkcję unikalnych produktów dla każdego klienta w oparciu o jego potrzeby. Oprócz dbałości o Państwa produkty, zawsze staramy się oferować produkty wysokiej jakości w najlepszej cenie i krótkim czasie realizacji.