pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2021
  • 21 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 4051

[FOTO] Zuzanna Piech wystąpiła przy centrum przesiadkowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj

Zuzanna Piech - uczestniczka finału "Szansy na Sukces" wraz z zespołem B-L-P w piątkowe popołudnie, 20 sierpnia zagrała koncert przy Powiatowym Centrum Przesiadkowym w Pszczynie. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia!

Przesiądź się na kulturę - koncert Zuzanny Piech z zespołem B-L-P - 20.08.2021 r. · fot. Andrzej Grynpeter


- Współpracę z zespołem B-L-P rozpoczęliśmy ponad pół roku temu. W zespole grają dwaj utalentowani bracia. Świetnie się rozumiemy podczas tworzenia naszej wspólnej muzyki. Niedawno wydaliśmy singiel zatytułowany "Lato", który będzie można usłyszeć w piątek przy centrum przesiadkowym. Pozostałe pozycje w naszym repertuarze to ciekawie zaaranżowane covery znanych i lubianych przez wszystkich artystów - mówi Zuzanna Piech.

Zuzanna jest absolwentka Ogniska Muzycznego w klasie skrzypiec, fortepianu i śpiewu solowego. Była wieloletnią uczestniczką zajęć wokalnych Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Wokalistka odniosła wiele sukcesów, m.in. zwyciężyła w XIV edycji Konkursu Piosenki Poetyckiej "Sentymenty".

Końcem 2020 roku wygrała odcinek programu "Szansa na Sukces" z udziałem zespołu Pectus i awansowała do finału. Jest laureatką Nagrody Starosty Pszczyńskiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury za 2020 r.

"Przesiądź się na kulturę" to projekt realizowany przez Powiat Pszczyński i Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie. Dotychczas podczas letnich koncertów przy Centrum Przesiadkowym w Pszczynie wystąpili: soliści i Orkiestra Rozrywkowa Ogniska Muzycznego w Pszczynie, pszczyński duet Koziguar, wokalistki Pszczyńskiego Studia Piosenki i Rehabilitacji Głosu "VoicePless" oraz zespół Churtownia. Przed nami jeszcze dwa wakacyjne koncerty. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.

Już 27 sierpnia o godz. 18.00 kolejny koncert, tym razem młodzieżowego zespołu Offbeat.

ar / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Centrum przesiadkowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Centrum przesiadkowe" podaj