pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 9 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1477

[FOTO] Wspinaj się z DIABLAKiem - relacja z zajęć na ściance

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

6 sierpnia odbyły się kolejne w tym roku zajęcia na ściance wspinaczkowej organizowane w ramach działalności Klubu Sportowo - Turystycznego "Diablak".

Wspinaj się z Diablakiem - relacja z zajęć - 06.08.2021 · fot. KST Diablak


Adresatem niniejszych zajęć jest przede wszystkim młodzież szkół powiatu pszczyńskiego a także dorośli mieszkańcy powiatu. Klub kontynuuje kolejny cykl szkoleń wspinaczkowych, zarówno dla uczniów już wspinających się, jak i dla tych, dla których był to pierwszy kontakt z tym sportem.

Uczestnicy piątkowych zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć. Jako organizatorzy tych wyjazdów mamy nadzieję, że uda nam się rozbudzić zainteresowanie tą formą aktywności fizycznej wśród młodzieży naszego powiatu i kontynuować systematyczne wyjazdy szkoleniowe. Ciągle liczymy na zainteresowanie tą formą rekreacji uczniów pszczyńskich szkół. Ze swej strony dokładamy wszelkich starań aby zajęcia były jak najbezpieczniejsze.

Klub Sportowo - Turystyczny "DIABLAK" współpracuje przy organizacji wyjazdów z Urzędem Miejskim w Pszczynie oraz Starostwem Powiatowym w Pszczynie. Zajęcia odbywają się przy wsparciu finansowym Gminy Pszczyna i Powiatu Pszczyńskiego.

Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wyjazdach o których informacje publikowane będą na stronie klubu kstdiablak.pl

Zapraszamy również na najbliższe wycieczki/wyjazdy:
21.08.2021r. - wycieczka w Tatry - Kasprowy Wierch i Goryczkowe Czuby
22.08.2021r. - wycieczka w Gorce - Turbacz
27.08.2021r. - zajęcia na ściance wspinaczkowej w Bielsku - Białej,
29.08.201r. - wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce,
05.09.2021r. - wycieczka Beskid Żywiecki - wschód słońca na Babiej Górze.
11.09.2021r. - wycieczka RODZINNA w Tatry

Zapraszamy!

źródło: KST Diablak

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj