pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 sierpnia 2021
  • 18 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 1693

Dni Otwarte w Salonie Optycznym OptiPlus -18-20 sierpnia

Artykuł sponsorowany:

Zapraszamy na dni otwarte do Salonu OptiPlus mieszczącego się w Woli przy ulicy Kopalnianej 3. W tych dniach będą czekać na Państwa ciekawe oferty promocyjne.

OptiPlus


  • 30% rabatu na wszystkie soczewki fotochromowe Transitions GEN
  • 30% rabatu na soczewki ze specjalną powłoką do komputera
  • 20% na wszystkie okulary przeciwsłoneczne

Po pierwsze, proponujemy atrakcyjne ceny na całą gamę soczewek fotochromowych najwyższej jakości - Transitions GEN8. Takie szkła nie tylko korygują wady wzroku, ale także działają jak szkła przeciwsłoneczne, dostosowując się do zmiennych warunków oświetleniowych tzn. pod wpływem promieni słonecznych zaciemniają się i chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, a w pomieszczeniach bardzo szybko się odbarwiają i wracają do swojego naturalnego, bezbarwnego koloru. Dzięki swoim właściwościom zapewniają najwyższy komfort użytkowania i relaks dla Twoich oczu.

OptiPlus


Promocja TRANISTIONS obowiązuje na soczewki jednoogniskowe, progresywne, dla kierowców.W trakcie naszych Dni Otwartych przygotowaliśmy dla Państwa także rabat na soczewki magazynowe z powłokami dedykowanymi do pracy przy komputerze. Takie szkła redukują ilość szkodliwego światła emitowanego przez ekrany komputerów, smartphonów czy tabletów docierającą do oka. Dzięki nim oczy są bardziej zrelaksowane, a kontrast widzenia jest poprawiony.


Ponadto w dniach 18-20 sierpnia wszystkie okulary przeciwsłoneczne 20% tańsze!Przypominamy również, że w naszym Salonie Optycznym OptiPlus ZBADASZ BEZPŁATNIE WZROK, a nasz personel dołoży wszelkich starań, by profesjonalnie pomóc Ci w doborze opraw okularowych.

OptiPlus


O szczegóły promocji pytaj w salonie. Już dziś umów się na wizytę - 796 350 359.
ZAPRASZAMY !!!


OptiPlus
ul. Kopalniana 3
43-225 Wola
Tel. 796 350 359