pless.pl

Wiadomości

  • 4 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 3312

Memoriał braci Gazdów - podziękowania od Auto-Gazda Group

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Memoriał im. Kazimierza Gazdy" podaj

Artykuł sponsorowany:

W niedzielę, 18 lipca, Pszczyna na jeden dzień stała się centrum kolarskiego świata w Polsce. Licznie przybyli miłośnicy kolarstwa, mieszkańcy i turyści kibicowali kolarzom, biorącym udział w Memoriale braci Kazimierza i Stanisława Gazdów.

Memoriał braci Gazdów


Jednym z głównych organizatorów tego Wyścigu Kolarstwa była nasza firma Auto-Gazda Group. Tegoroczny Memoriał był już trzynastą edycją tego popularnego w naszym regionie wydarzenia sportowego. Towarzyszyły mu liczne atrakcje, podczas których na Rynku w Pszczynie bawiły się całe rodziny. Popularnością cieszyły się zabawy i animacje przygotowane dla najmłodszych oraz konkursy zorganizowane na markowych stoiskach Citroën, DS, Mazda, Skoda, SEAT, CUPRA i Volkswagen Auto-Gazda. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą samochodów elektrycznych i hybrydowych marek należących do naszej Grupy.

- Wspieramy elektromobilność i działania na rzecz czystego powietrza oraz dążymy to tego, aby podróż samochodem elektrycznym była dla kierowców dobrym doświadczeniem - mówi Michał Gazda, Prezes firmy Auto-Gazda Group. - Widzimy duże potrzeby kierowców związane z dostępem do wiedzy i spójnej informacji na temat bezpiecznego i pewnego użytkowania samochodów elektrycznych. Dlatego w naszych salonach posiadamy wykwalifikowanych ekspertów zaopatrujących kierowców w niezbędną wiedzę w zakresie elektromobilności, właściwej eksploatacji samochodów elektrycznych oraz informacji dotyczących dopłat rządowych nawet do 27 000 zł w programie "Mój Elektryk".

Pszczyna to wyjątkowe miejsce, w którym jazda rowerem nie tylko jest popularnym środkiem transportu, ale przede wszystkim zdrowym nawykiem i pasją wielu mieszkańców. Miasto Pszczyna jest najlepszym miejscem do popularyzacji kolarstwa. Właśnie w tym miejscu rozwijana jest dobrze zaprojektowana i bezpieczna infrastruktura rowerowa - budowa ścieżek rowerowych to jedna z największych inwestycji realizowanych w gminie Pszczyna. Miasto jest kolebką kolarstwa, tutaj zaczęły się kariery wielu zawodników, którzy w przeszłości odnosili światowe sukcesy sportowe.

Memoriał braci Kazimierza i Stanisława Gazdów jest hołdem dla wielkich kolarzy z Pszczyny, ale przede wszystkim dla osób, które kochają ten sport i go promują. Dlatego właśnie w tym miejscu każdego roku chcemy jeszcze mocniej popularyzować kolarstwo i aktywne spędzanie czasu wśród dzieci i młodzieży. Właśnie w Pszczynie chcemy scalać i rozbudowywać społeczność kolarską. I to nam się udaje! Wydarzenie po raz kolejny okazało się organizacyjnym sukcesem.

Jako współorganizatorzy tego wspaniałego wydarzenia, jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy liczyć na wsparcie tylu Partnerów i Sponsorów, bez których nie byłoby tego wydarzenia. Wspólnie napisaliśmy nową kartę historii, w której coroczny spektakl kolarski zaznaczył niezapomniane wspomnienia. Każdego roku jesteśmy świadkami rozwoju zawodników, którzy zdobywają kolejne nagrody w swojej karierze. Ich ciężka praca, determinacja i niezłomność pokazuje piękno rywalizacji i sportu, który motywuje do działania i spełnienia swoich marzeń.

PodziękowaniaW tym miejscu chcielibyśmy podziękować Organizatorom za ten sukces, który nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie władz miasta, Burmistrza Pszczyny Pana Dariusza Skrobola. Dziękujemy również za obecność podczas wydarzenia wiceburmistrzowi Pszczyny, Panu Piotrowi Sidzinie.

Podziękowania również kierujemy do całego zespołu pracowników Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie, na czele z Dyrektorem Sławomirem Kowalskim, LK UKS Pszczyna - na czele z Prezesem Januszem Magierą oraz z Dyrektorem wyścigu Panem Klaudiuszem Migdołem. Impreza odbyła się również dzięki wielkiemu zaangażowaniu służb porządkowych - Ochotniczej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej w Pszczynie oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie, którzy czuwali nad bezpieczeństwem, zarówno uczestników wyścigu, jak i widzów.

Dziękujemy zespołowi Auto-Gazda Group, który od wczesnego świtu do późnego popołudnia czuwał nad organizacją wydarzenia. Dziękujemy również naszym Sponsorom: Generali T.U. S.A., Santander Consumer Bank S.A., PSA Finance Polska Sp. z o.o., Shell Polska, Spies Hecker, Centrum Lakiernicze LAK MATEJA. Dziękujemy również naszym partnerom medialnym, u których znajdziecie relacje z wydarzenia - m.in. portalowi pless.pl.

Na koniec dziękujemy wszystkim Gościom i Klientom za ten niesamowity i niezapomniany dzień! Widzimy się za rok podczas kolejnej edycji Memoriału w Pszczynie!

Do zobaczenia!
Auto-Gazda Group
http://www.auto-gazda.pl

Memoriał im. Kazimierza Gazdy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Memoriał im. Kazimierza Gazdy" podaj